Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

World's Hardest Game

Рейтинг:
8,1
(96 956 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Найскладніша гра у світі живе до своєї назви ще через усі ці роки. Вона змусить вас сміятися, плакати та досвіджувати тимчасове безладдя, коли ви намагаєтесь пройти її рівні. Якщо ви переможете Найскладнішу гру у світі, ви вийдете героєм. Якщо ні, ви станете одним із багатьох, хто зазнав невдачі. Подивіться, як далеко ви зможете пройти, а якщо вступите в безвихідь, прочитайте наші поради нижче!

Поради щодо гри

Ретельно обчислюйте в timing Ваші рухи

Точність та грамотне визначення моменту є ключовими для виживання на рівні у Найскладнішій грі у світі. Переконайтеся, що ви обираєте найбільш підходящий момент для здійснення свого руху - навіть долівка секунди вносить величезну різницю.

Добре вивчіть рівні

За винятком майстра швидкісного проходження, вам доведеться пройти через багаторазове вмирання. Це дає вам можливість вивчити рівень та побачити, де ви помиляєтесь. Проаналізуйте, як рухаються перешкоди та сплануйте свою тактику для пройдення до зеленого квадратика.

Знаходьте місця для відпочинку та точки відновлення

На деяких рівнях є проміжки між синіми кулями, де ви зможете зупинитися на хвилинку і відпочити. Таких можливостей небагато, але вони можуть допомогти вам зібрати свої думки. Деякі рівні також мають точки відновлення, де ви можете зберегти свій прогрес.

Зберігайте спокій

Навіть перший рівень у цій грі може бути хитрим, але його можна пройти. Якщо ви пройдете перший рівень, ви зрозумієте, що ви можете піти далі зберігаючи спокій та терпіння й не зважаючи на свої невдачі.

Інші ігри у жанрі

Ви знайдете багато класичних ігор на CrazyGames.ua, серед них такі як Papa's Pizzeria та The Impossible Quiz, які також є справжніми класиками ери Flash.

Особливості

  • Найскладніша гра у світі
  • Дуже розраджує та здоволення при проходженні рівня
  • Оригінальна та популярна гра з ери Flash
  • Проста, але захоплююча - випробуйте її та побачте, як вам справитися

Розробник

Цю гру розробив Стівен Крітоф.

Сиквели

Спробуйте продовження цієї гри, Найскладніша гра у світі 2.

Дата виходу

Березень 2008

Платформа

Веб-браузер

Технологія

Flash, зараз емульована за допомогою Ruffle.

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама