Ігри для дітей

Ці ігри підходять для сімейного відпочинку.

Дитячі ігри - веселіться та беріть участь у цих захоплюючих іграх для підростаючого покоління!

Деякі ігри розраховані на більш молодшу аудиторію. Дитячі ігри - це відмінний спосіб навчання ваших дітей, можливість повеселитися, та у той же час отримати корисні навички. Для дитячих ігор часто характерні кумедна графіка та милі персонажі, наприклад герої зі світу Disney. Ось наприклад, у грі Moana Princess Adventure ви можете наряджати Моану в різні класні наряди та навіть прикрасити тотемний стовп. Гра SpongeBob and Patrick: Dirty Bubble Busters, навпаки, є кумедною платформенною грою, у якій ви повинні навести порядок у місті Бікіні Боттом за допомогою спеціальних пилососів для бульбашок. Інші наші дитячі ігри не менш цікаві та розважатимуть ваших дітей годинами!

FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри для дітей?

 1. House of Hazards
 2. Funny Camping Day
 3. Yummy Super Pizza
 4. Funny Haircut
 5. Dr. Panda Daycare
 6. Yummy Super Burger
 7. Ball Hero Adventure: Red Bounce Ball
 8. The Lion Guard: Protector of the Pridelands
 9. Funny Pet Haircut
 10. Robot Police Iron Panther

Які найкращі Ігри для дітей для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Candy Riddles
 2. Dr. Panda Farm
 3. Dr. Panda Daycare
 4. Guardians of Harmony
 5. Bubble Game 3

Що таке Ігри для дітей?

Дитячі ігри - це ігри, які підходять для дітей будь-якого віку. Батьки можуть не турбуватися, будучи впевненими, що зміст цих ігор завжди орієнтований на сім'ю. Більшість ігор навіть є повчальними.

Ми зібрали 208 найкращих безкоштовних онлайн ігри для дітей. Ці ігри включають браузерні ігри як для комп'ютера, так і для мобільних пристроїв, а також програми для ігор на водіння для ваших телефонів та планшетів Android та iOS. Тут ми показуємо вам ігри 1 - 70, включаючи House of Hazards, Funny Camping Day, Yummy Super Pizza та багато інших безкоштовних ігор.
Показати більше