Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри у війну

Війна може мати будь-які масштаби. У грі Stickman Clans одне сильне військо воює проти іншого, і кожен намагається здолати противника та вбити короля. У цій грі ви представляєте одну зі сторін і повинні постійно вдосконалювати свою армію і створювати нові юніти, щоб перемагати. Ще одна схожа гра - Age of War. Якщо вам хочеться зайняти оборонну позицію, спробуйте зіграти у Endless Siege і перевірте, як довго ви зможете протистояти натиску рішучих орків. Щоб зіграти у більше таких ігор, переходьте на нашу категорію ігор у жанрі захисту вежі.

Який би стиль ведення війни ви не обрали, ви знайдете його на цій сторінці. Якщо ж ви шукаєте щось більш конкретне, ознайомтеся з іншими схожими категоріями, як наприклад шутери, ігри битви й армійські ігри.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри у війну?

 1. Bullet Force
 2. Hazmob FPS: Online Shooter
 3. BLOCOPS
 4. Muscle Gun.IO
 5. Age of Tanks Warriors: TD War
 6. Kiomet
 7. Stickman WW2
 8. Stickman History Battle
 9. Mini Royale: Nations
 10. Funny Battle Simulator

Які найкращі Ігри у війну для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Dogfight
 2. Age of Tanks Warriors: TD War
 3. Ave Castle
 4. TankCraft
 5. Defenders of the Realm: An Epic War

Які недооцінені Ігри у війну?

 1. Battleship

Що таке Ігри у війну?

В іграх про війну нації, племена та континенти боряться за владу. Яскравими прикладами таких ігор є ігрові серії Age of Empires або Command & Conquer, де гравець керує численними військами, будує міста, замки або бази та збирає ресурси для купівлі оновлень і додаткових юнітів / будівель.

Грайте в найкращий онлайн Ігри у війну безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Bullet Force та багато іншого прямо зараз!
Показати більше