Логотип CrazyGames.com.ua

Ігри у війну

Війна може мати будь-які масштаби. У грі Stickman Clans одне сильне військо воює проти іншого, і кожен намагається здолати противника та вбити короля. У цій грі ви представляєте одну зі сторін і повинні постійно вдосконалювати свою армію і створювати нові юніти, щоб перемагати. Ще одна схожа гра - Age of War. Якщо вам хочеться зайняти оборонну позицію, спробуйте зіграти у Endless Siege і перевірте, як довго ви зможете протистояти натиску рішучих орків. Щоб зіграти у більше таких ігор, переходьте на нашу категорію ігор у жанрі захисту вежі.

Який би стиль ведення війни ви не обрали, ви знайдете його на цій сторінці. Якщо ж ви шукаєте щось більш конкретне, ознайомтеся з іншими схожими категоріями, як наприклад шутери, ігри битви й армійські ігри.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри у війну?

 1. Bullet Force
 2. Air Wars 3
 3. Pixel Warfare
 4. Air Wars 2
 5. Stick War
 6. Funny Battle Simulator 2
 7. Kart Wars
 8. War Brokers (.io)
 9. Age Of War
 10. Warfare 1917

Які найкращі Ігри у війну для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Defenders of the Realm: An Epic War
 2. Takeover
 3. Compact Conflict
 4. Battalion Commander 1917
 5. Tank Battle: War Commander

Що таке Ігри у війну?

В іграх про війну нації, племена та континенти боряться за владу. Яскравими прикладами таких ігор є ігрові серії Age of Empires або Command & Conquer, де гравець керує численними військами, будує міста, замки або бази та збирає ресурси для купівлі оновлень і додаткових юнітів / будівель.

Ми зібрали 130 найкращих безкоштовних онлайн ігри у війну. Ці ігри включають браузерні ігри як для комп'ютера, так і для мобільних пристроїв, а також програми для ігор на водіння для ваших телефонів та планшетів Android та iOS. Тут ми показуємо вам ігри 1 - 70, включаючи Bullet Force, Air Wars 3, Pixel Warfare та багато інших безкоштовних ігор.
Показати більше