Fishington.io

12 553
рейтинги
8,9
Fishington.io - це багатокористувацька гра про риболовлю з персонажами з ігри Betrayal.io. Закидуйте свою вудку та ловіть рибу, щоб потім продати її на ринку! Створюйте аккаунт, щоб мати можливість проходити квести, підвищувати рівень і зберігати ваш внутрішньоігровий прогрес.

Як грати

Ловіть рибу

Приєднуйтесь до всіх інших гравців Fishington.io на містках та ловіть свіжу рибу, таку як краппі або окуня. Просто закиньте свою вудку на бажану відстань і чекайте, коли риба схопить приманку!

Ключ до успішної рибалки - натискати на ЛКМ й утримувати її таким чином, щоб поплавок залишався у зеленій зоні. Після невеличкої боротьби шкала заповниться, і риба стане вашою й доступною для продажу у рибному магазині. Кожна зловлена вами риба додається до вікі, де ви можете переглянути усі види риб, які ви упіймали.

Удосконалюйте своє оснащення

За рахунок ловлі та продажу риби ви заробляєте гроші та підвищуєте свій рівень у Fishington.io. Як тільки ви заробили достатню кількість грошей і досягли необхідного рівня, ви можете придбати нове оснащення у рибальському магазині, таке як кошики для риби та вудки.

Запрошуйте друзів

Fishington.io - це багатокористувацька онлайн-гра, тому ви можете запросити своїх друзів рибалити разом. Просто скопіюйте код у верхньому лівому куті, щоб запросити їх у свою гру. Реєстрація у системі дозволить вам проходити квести та зберігати ваш прогрес!

Особливості

  • Ловіть різні види риб і продавайте їх на ринку
  • Проходьте квести, підвищуйте рівень та удосконалюйте своє рибальське оснащення!
  • Табло лідерів гравців дозволяє вам конкурувати з іншими рибалками
  • Багатокористувацька .io гра у режимі реального часу, в яку ви можете грати з друзями

Дата випуску

Березень 2021 року

Розробник

Fishington.io була розроблена End Game Studios.

Платформа

Веб-браузер

Проходження

Управління

  • Пересуватися: клавіші WASD або стрілок
  • Рибалити: ліва кнопка миші

Більше ігор у цій серії

Реклама
Показати менше
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама