Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Автомобільні ігри

Приготуйтесь до гонок на високих швидкостях і дрийфуйте на вузьких поворотах!

Гонки

На якій машині ви хочете їздити? Ви можете розпочати з шикарного суперкару і помчати на шляху до перемоги в Extreme Asphalt, це 3D-гоночна гра з чудовою графікою. Racing games - стали популярним вибором, завдяки своєму змагальному характеру та присутності адреналіну!

Якщо це не ваш стиль, Rally games також містить інтенсивні перегони, але навколо скелястої, брудної, мокрої доріжки, яка створює справжній дух змагання.

Автомобільні Ігри GTA

GTA games виходять за межі чотирьох коліс автомобіля. У цих іграх ви можете вільно їздити і, якщо хочете, посіяти паніку за допомогою арсеналу зброї. Популярною автомобільною грою GTA є Grand Action Simulator , кримінальна гра у відкритому світі, де ви можете виконувати місії та робити хаос.

Інші Популярні Автомобільні Ігри

Звичайно, існує широкий вибір автомобільних ігор. Деякі інші популярні ігри для автомобілів включають:

Stunt car games - Набирайте швидкість у величезних стрибках і робіть епічні трюки в середовищі типу пісочниці.

Traffic games - Ганяйте, або просто розїжджайте навколо доріг, з насиченим дорожнім рухом.

Simulator games - керуйте автомобілями та іншими транспортними засобами у більш реалістичних умовах, іноді виконуючи завдання.

Існують навіть унікальні автомобільні ігри, які поєднують такі елементи, як холостий хід та вписують геймплей у основну механіку гри. Road Crash - це автомобільна гра, яка ставить вас у перегони, де вам доведеться випереджати своїх опопнентів щоб відірватися.

Як бачите, вам доступний різноманітний спектр автомобільних ігор. Автомобільні ігри пропонують неперевершений екшн, адреналін та азарт, і, мабуть, тому вони так популярні.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Автомобільні ігри?

 1. Crazy Motorcycle
 2. Racing Limits
 3. Rally Racer Dirt
 4. Sky Riders
 5. Crazy Descent
 6. Merge & Construct
 7. Mr. Racer
 8. Night City Racing
 9. Sandbox City
 10. Demolition Derby 3

Які найкращі Автомобільні ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Merge & Construct
 2. Crazy Motorcycle
 3. Draw Crash Race
 4. Crazy Descent
 5. Sort Parking

Які недооцінені Автомобільні ігри?

 1. Drift Hunters
 2. Drift Boss
 3. Eggy Car

Що таке Автомобільні ігри?

Автомобільні ігри садять вас за кермо автотранспорту в найрізноманітніших ситуаціях. Від автошколи до високооктанових гонок на багатокористувацьких іподромах. Існує безліч однокористувацьких та багатокористувацьких автомобільних ігор , більшість із яких мають 3D-графіку. Вийдіть на бездоріжжя в ралі-іграх або катайтесь на гоночних суперкарах по гарячих асфальтових доріжок.

Грайте в найкращий онлайн Автомобільні ігри безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Crazy Motorcycle та багато іншого прямо зараз!
Показати більше