Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри-шутери від першої особи

Ігри FPS (First Person Shooter) або Шутери від першої особи - одні з найпопулярніших в Інтернеті. Чомусь, є щось надзвичайно приємне у розриванні на шматки випадкову команду онлайн-опонентів. Ми любимо бути руйнівними та перевіряти свої навички вбивства без жодних наслідків в реальному світі. Немає нічого приємнішого, ніж бігати по 3D-світу з автоматом і роздавати хедшоти ліворуч, праворуч чи по центру. Ігри FPS - це все зв’язане з дією, майстерністю, веселощами та спрагою до крові. Вони пробуджують нашого внутрішнього воїна та командоса. У деяких іграх FPS навіть є онлайн-змагання, в яких ви можете вигравати призи!

В більшості ігор FPS можна вибирати з ряду видів зброї, таких як пістолети, кулемети та рушниці. Більше того, в більшості ігор FPS ви можите грати на різноманітних 3D-картах та у різних місцях. Ви можете грати у складі команди і використовувати командну роботу в своїх цілях. Крім того, ви можете працювати самостійно як рейнджер одинак, і покладатися на свою майстерність. У іграх FPS регулярно представлені різні типи ігор, такі як безкоштовні для всіх, знайди та знищ, та командна битва на смерть. Чотири перелічені нижче ігри представляють деякі з наших найпопулярніших ігор FPS.

Combat Reloaded та Combat Online - це веселі ігри FPS із солідною графікою та геймплеєм. Грайте в різноманітних ігрових режимах, використовуючи зброю, таку як ніж Боуї, ручний пістолет та пістолет-кулемет. Bullet Force, має розширені функції, такі як HUD-дисплей і красиву, детальну зброю, як MP45 та РПГ, а також безліч карт та активну спільноту. Крім того, ви можете грати в режимі сутички для одного гравця та компанії. Якщо вам подобаються аркадні ігри FPS, чому б не спробувати Advanced Pixel Apocalypse 3 ? Цей шутер має піксельну графіку, схожу на Minecraft, і дозволяє вам битися з іншими гравцями та зомбі на цілому ряді блокових карт.

Hide Online представляє унікальну концепцію - ви повинні перетворитися на реквізит і сховатися від ворога. Команда реквізитів перетворюється на низку повсякденних предметів, і мисливці повинні знайти їх і вбити! І нарешті, у нас є Masked Forces - ретро-гра FPS, яка поєднує в собі все гарне в жанрі фантастичної гри. Ми сподіваємось, що ці назви будуть вам цікаві, але чому б не поглянути на інші ігри FPS, які ми можемо запропонувати!


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри-шутери від першої особи?

 1. DEADSHOT.io
 2. Shell Shockers
 3. Build and Crush
 4. Bullet Force
 5. Kirka.io
 6. Hazmob FPS: Online Shooter
 7. BLOCOPS
 8. Time Shooter 2
 9. Muscle Gun.IO
 10. Funny Shooter 2

Які найкращі Ігри-шутери від першої особи для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Kirka.io
 2. Skibidi Toilets: Infection
 3. Grandfather Road Chase: Shooter
 4. DEADSHOT.io
 5. Block Contra: Clutch Strike

Які недооцінені Ігри-шутери від першої особи?

 1. Shell Shockers
 2. Krunker

Що таке Ігри-шутери від першої особи?

Ігри-шутери від першої особи, також відомі як ігри FPS, дозволяють брати зброю в руки та битися з іншими онлайн-супротивниками. Бийтеся в цілому ряді світів і карт, та використовуйте смертоносну зброю, таку як кулемети та РПГ, щоб нанести руйнування.

Грайте в найкращий онлайн Ігри-шутери від першої особи безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в DEADSHOT.io та багато іншого прямо зараз!
Показати більше