Ігри-шутери від першої особи

Ігри FPS (First Person Shooter) або Шутери від першої особи - одні з найпопулярніших в Інтернеті. Чомусь, є щось надзвичайно приємне у розриванні на шматки випадкову команду онлайн-опонентів. Ми любимо бути руйнівними та перевіряти свої навички вбивства без жодних наслідків в реальному світі. Немає нічого приємнішого, ніж бігати по 3D-світу з автоматом і роздавати хедшоти ліворуч, праворуч чи по центру. Ігри FPS - це все зв’язане з дією, майстерністю, веселощами та спрагою до крові. Вони пробуджують нашого внутрішнього воїна та командоса. У деяких іграх FPS навіть є онлайн-змагання, в яких ви можете вигравати призи!

В більшості ігор FPS можна вибирати з ряду видів зброї, таких як пістолети, кулемети та рушниці. Більше того, в більшості ігор FPS ви можите грати на різноманітних 3D-картах та у різних місцях. Ви можете грати у складі команди і використовувати командну роботу в своїх цілях. Крім того, ви можете працювати самостійно як рейнджер одинак, і покладатися на свою майстерність. У іграх FPS регулярно представлені різні типи ігор, такі як безкоштовні для всіх, знайди та знищ, та командна битва на смерть. Чотири перелічені нижче ігри представляють деякі з наших найпопулярніших ігор FPS.

Combat Reloaded та Combat Online - це веселі ігри FPS із солідною графікою та геймплеєм. Грайте в різноманітних ігрових режимах, використовуючи зброю, таку як ніж Боуї, ручний пістолет та пістолет-кулемет. Bullet Force, має розширені функції, такі як HUD-дисплей і красиву, детальну зброю, як MP45 та РПГ, а також безліч карт та активну спільноту. Крім того, ви можете грати в режимі сутички для одного гравця та компанії. Якщо вам подобаються аркадні ігри FPS, чому б не спробувати Advanced Pixel Apocalypse 3 ? Цей шутер має піксельну графіку, схожу на Minecraft, і дозволяє вам битися з іншими гравцями та зомбі на цілому ряді блокових карт.

Hide Online представляє унікальну концепцію - ви повинні перетворитися на реквізит і сховатися від ворога. Команда реквізитів перетворюється на низку повсякденних предметів, і мисливці повинні знайти їх і вбити! І нарешті, у нас є Masked Forces - ретро-гра FPS, яка поєднує в собі все гарне в жанрі фантастичної гри. Ми сподіваємось, що ці назви будуть вам цікаві, але чому б не поглянути на інші ігри FPS, які ми можемо запропонувати!


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри-шутери від першої особи?

 1. Shell Shockers
 2. Bullet Force
 3. Forward Assault Remix
 4. Realistic Zombie Survival Warfare
 5. Ev.io
 6. Voxiom.io
 7. Murderer
 8. Merc Zone
 9. Crazy Shooters 2
 10. Hunter and Props

Які найкращі Ігри-шутери від першої особи для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Bullet Fury 2
 2. Venge.io
 3. Bullet Fury
 4. Assault Zone
 5. Bullet Bonanza

Що таке Ігри-шутери від першої особи?

Ігри-шутери від першої особи, також відомі як ігри FPS, дозволяють брати зброю в руки та битися з іншими онлайн-супротивниками. Бийтеся в цілому ряді світів і карт, та використовуйте смертоносну зброю, таку як кулемети та РПГ, щоб нанести руйнування.

Ми зібрали 270 найкращих безкоштовних онлайн ігри-шутери від першої особи. Ці ігри включають браузерні ігри як для комп'ютера, так і для мобільних пристроїв, а також програми для ігор на водіння для ваших телефонів та планшетів Android та iOS. Тут ми показуємо вам ігри 1 - 70, включаючи Shell Shockers, Bullet Force, Forward Assault Remix та багато інших безкоштовних ігор.
Показати більше