Ігри з вогнепальною зброєю

Відпрацьовуйте свої навички зі стрільби та володіння вогнепальною зброєю у нашому асортименті ігор зі спусковим гачком!

Шутери від першої особи з вогнепальною зброєю

Ігри з вогнепальною зброєю звужують жанр шутерів до використання ручної зброї. Один із найпопулярніших видів онлайн-ігор із вогнепальною зброєю - це шутери від першої особи. Ці ігри пропонують 3D-середовище, у якому перевіряються ваші рефлекси, вміння прицілюватися та приносити тимчасову смерть іншим гравцям.

Суть цих ігор одна, але найчастіше гравці обирають собі ігри-фаворити в залежності від карт, які їм подобаються, і від загального «відчуття» від гри. В основному, у вас завжди є вибір в арсеналі зброї, броні та модифікацій озброєння. Багато FPS-ігор відрізняються унікальними функціями, такими як перки та здібності, що дозволяють отримувати конкурентну перевагу.

Ігри з вогнепальною зброєю дуже популярні. Тому тут є з чого вибрати. Якщо ви завзятий прихильник шутерів від першої особи, можливо, вам варто спробувати ігри Forward Assault і Krunker, які створювалися під впливом Counter-Strike - шедевра серед шутерів від першої особи.

Ігри з вогнепальною зброєю в умовах виживання

Чого не вистачає цим FPS-іграм? Апокаліптичних сценаріїв. На щастя, у нас є ігри з судними днями. Наприклад - гра Masked Forces: Zombie Survival, у якій ви можете знищувати хвилі зомбі, а також стріляти по іншим гравцям.

Можливо, вам хочеться зіграти у звичайну гру на виживання без апокаліптичних відтінків? Battle Royale Survival - це FPS-гра у жанрі .io, яка перенесе вас у класичний сценарій голодних ігор, де ви повинні боротися, щоб залишитися останнім, хто вижив!

Більше ігор з вогнепальною зброєю

У яку б браузерну гру з вогнепальною зброєю ви не хотіли зіграти, ви знайдете її тут, будь то щось креативне і незвичайне, на кшталт гри GunSpin, або ж такий класичний шутер від першої особи, як Bullet Force. Від 2D-ігор з вертикальною та бічнию прокруткою до повноцінного апокаліптичного смертельного бою. Шукайте свою гру, шукайте свою зброю та приступайте до бою.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри з вогнепальною зброєю?

 1. Shell Shockers
 2. Bullet Force
 3. Forward Assault Remix
 4. Amazing Strange Rope Police
 5. Downtown 1930s Mafia
 6. Realistic Zombie Survival Warfare
 7. Murderer
 8. Merc Zone
 9. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)
 10. Crazy Shooters 2

Які найкращі Ігри з вогнепальною зброєю для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Build Royale
 2. Surviv.io (Survivio)
 3. The Office Guy
 4. Rombo
 5. Ray Part 1

Що таке Ігри з вогнепальною зброєю?

Ігри з вогнепальною зброєю - це шутери, у яких ви керуєте пушкою. Зі зброєю у руках ви будете розряджати магазин по своїм ворогам, або ж стріляти по ним з високою точністю. Все залежить від того, снайпер ви або любите гатити направо й наліво. Обирайте динамічну гру з вогнепальною зброєю на свій розсуд, готуйтеся до стрільби та вивільняйте свою лють.

Ми зібрали 273 найкращих безкоштовних онлайн ігри з вогнепальною зброєю. Ці ігри включають браузерні ігри як для комп'ютера, так і для мобільних пристроїв, а також програми для ігор на водіння для ваших телефонів та планшетів Android та iOS. Тут ми показуємо вам ігри 1 - 70, включаючи Shell Shockers, Bullet Force, Forward Assault Remix та багато інших безкоштовних ігор.
Показати більше