Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри Маджонг

Як грати у Маджонг

Набір традиційного Маджонга включає дошку зі 144 костями, складеними одна на одну. Завдання гри - знаходити пари однакових костей та прибирати ъх з дошки. Однак це можливо лише у тому випадку, якщо ви можете перемістити кость вліво або вправо, не потурбувавши інші кості.

Коли ви прибираєте один рівень костей, під ним відкриваються нові кості, які ви можете комбінувати, продовжуючи рух вниз по піраміді.

Традиційний Маджонг

Чи готові ви пробивати свій шлях до низу через 144 кості з головоломаючими символами? Почніть з традиційного Маджонга, щоб вивчити основи та відточити свою увагу до дрібних деталей.

Mahjong Classic - відмінна відправна точка. Це простий пасьянс Маджонг з видом зверху вниз і традиційними китайськими символами. Якщо ви застрягли, скористайтеся підказками!

 Коли ви оволодієте оригінальною версією гри, ви можете пограти в Маджонг з різними розкладками костей у грі Mahjong Real. Є безліч ігор Маджонг, дуже схожих на оригінальну версію, але які мають різні розкладки костей і ракурси для вашої різноманітності.

Сучасні гри Маджонг

Перемістіться за рамки традицій у світ креативних ігор Маджонг. Багато ігор привнесли свіжі ідеї у світ Маджонга.

Mahjong Dark Dimensions - одна з таких новаторських ігор. У цій грі Маджонг представлений у вигляді 3D-куба, який обертається, і містить такі сучасні ігрові елементи, як примноження очок і бонуси, якими ви будете нагороджуватися. Також є обмежуючий фактор - час, який вносить певну складність. Ця гра - відмінна перевірка розумових здібностей для досвідчених гравців.

У деяких іграх, таких як Tiles of the Simpsons та Hello Kitty Mahjong традиційні символи замінені популярними персонажами, роблячи гру трохи сучаснішою для геймерів, які починають пізнавати ази комбінування костей.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри Маджонг?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Onet Connect Classic
 3. Butterfly Shimai
 4. Scandinavian Mahjong
 5. Om Nom Connect Classic
 6. Tasty Match: Mahjong Pairs
 7. Onet World
 8. Mahjong Magic Islands
 9. Monster Mahjong
 10. Mahjong Collection

Які найкращі Ігри Маджонг для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Mahjongg Solitaire
 2. Onet Connect Classic
 3. Butterfly Shimai
 4. Mahjong Digital
 5. War Mahjong

Які недооцінені Ігри Маджонг?

 1. Rummikub

Що таке Ігри Маджонг?

Маджонг - це класична гра з комбінаціями костей, яка кидає виклик вашому мозку. Пасьянс Маджонг - це класичний варіант гри, у який ви можете грати в режимі онлайн і який є одиночною версією оригінального китайського Маджонга, розрахованого на чотирьох гравців. Тут ви знайдете широкий вибір традиційних і новаторських ігор Маджонг.

Грайте в найкращий онлайн Ігри Маджонг безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Mahjongg Solitaire та багато іншого прямо зараз!
Показати більше