Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Onet Connect Classic

Рейтинг:
8,1
(36 357 голосів)
Розробник:
Famobi
Звільнений:
червень 2019 р.
Останнє оновлення:
серпень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Onet Connect - це класична гра з'єднання, схожа на маджонг. Мета полягає в з'єднанні двох ідентичних зображень, поки їх не залишиться жодного. Є обмеження часу, тому думайте швидко! Якщо ви застрягли, є кнопка підказок.

Як грати

З'єднайте фрагменти

З'єднуйте миленьких тварин, смачні цукерки та соковиті фрукти, поки не залишиться жодного. Onet Connect працює на тій же логіці, що й інші ігри маджонгу. Гра має мимовільну візуальну інструкцію щодо логіки з'єднання фрагментів. Натисніть на паузу й клацніть на знак питання, щоб отримати просту візуалізацію правил.

Виберіть улюблені зображення

Існує три режими візуалізації для вибору. Ви можете грати з тваринами, цукерками або фруктами. Правила в кожному режимі однакові: з'єднайте всі фрагменти до закінчення часу! Якщо ви з'єднаєте всі фрагменти в межах обмеження часу, ви перейдете до наступного рівня.

Використовуйте допоміжники для успіху

Після проходження рівня в Onet Connect ви отримуєте додаткові перемішування карток та очки. Ви можете використовувати перемішування для зміни розташування зображень, якщо ви повністю застрягли. Три підказки демонструватимуть два фрагменти, які можна з'єднати, і ви можете отримати три підказки безкоштовно.

Інші ігри, схожі на цю

На CrazyGames є безліч інших ігор, у які можна грати безкоштовно. Якщо ви хочете продовжити після того, як зіграєте в Onet Connect, варто спробувати дві схожі гри: Mahjong Classic та Word Wipe.

Дата випуску

травень 2017

Розробник

Famobi

Платформа

Веб-браузер (для комп'ютерів та мобільних пристроїв)

Останнє оновлення

15 серп. 2023 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама