Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Екшн ігри

Наші безкоштовні екшени включають класичні 2D-платформери, мультяшні пригоди, стратегії та 3D-ігри. Отримуйте задоволення, граючи у сотні найкращих онлайн-екшенів. Обирайте категорію сортування "найпопулярніші", щоб зіграти у найкращі екшн-ігри.

Популярні ігри

На нашому сайті Crazy Games є безліч захоплюючих екшенів, які повністю занурять вас в атмосферу гри. Чи ви любите динамічні шутери у всіх їх проявах або гострі відчуття від поліцейського переслідування, тут ви знайдете гру на будь-який смак і зможете грати в неї у своєму браузері.

Складні екшени

В екшенах потрібно долати труднощі та часто робити це фізично. Зазвичай тут присутній елемент часу реакції та зорово-моторної координації, тому вам потрібно думати швидко, щоб добре проявити себе у грі.

Деякі екшени додають до цих базових елементів необхідність вирішення задач, ставлячи перед вами складні завдання та головоломки. Такі ігри, як Vex 4 і Vex 5 вимагають кмітливості, відмінної техніки та координації, щоб ви змогли пройти через все більш складні структури рівнів, оснащених смертельними пастками.

Гра Short Life 2 також включає в себе смертельні пастки, але вона на порядок простіше та містить фізику Ragdoll з кривавими приколами.

Екшн-ігри

Також є безліч простих ігор у жанрі екшн. Може, вам просто хочеться випустити пар і добре провести час під час гри. А можливо, вам хочеться розв'язати бійню та сіяти хаос у захоплюючих 2D-битвах. Якщо так, то ігри Stickman Supreme Duelist 2 і Stick War Legacy 2 можуть стати тим джерелом хаосу, який вам потрібен.

Окрім головоломок і різанини, наші екшн-ігри включають в себе безліч підкатегорій, таких як симулятори тварин, файтинги та величезну кількість платформерів.

Екшн- / пригодницькі ігри

Екшен часто є невід'ємною частиною пригод. Що за пригода без нього? Ознайомтеся з нашими пригодницькими іграми, щоб відправитися у захоплюючі подорожі та дослідження з екшеном або без нього.

Перегляньте всю нашу добірку екшенів або зіграйте у деякі з рекомендованих вище ігор. Наші ігри підтримують формат HTML5, і в них можна безперешкодно грати у більшості браузерів.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Екшн ігри?

 1. Stickman Destruction 3 Heroes
 2. 1v1 Battle
 3. Super Spin
 4. Stickman Battle Fight Warriors
 5. House of Hazards
 6. Sandbox City - Cars, Zombies, Ragdolls!
 7. Stickman WW2
 8. Funny Battle Simulator
 9. Getaway Shootout
 10. Smile Slime

Які найкращі Екшн ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Getaway Shootout
 2. Merge Cannon: Chicken Defense
 3. TankCraft
 4. Stickman Epic
 5. Tanks vs Zombies: Tank Battle

Які недооцінені Екшн ігри?

 1. Getaway Shootout
 2. Duck Life
 3. Lucky Life
 4. Jacksmith
 5. Cuphead
 6. Battleship

Що таке Екшн ігри?

Екшен - це велика категорія ігор, яка захоплює вас постійним відчуттям драйву й азарту. Для багатьох екшенів характерний мікс зі стрільби, бійки та водіння, і ніколи щось одне. Екшен / пригоди - часто переплітаються між собою.

Грайте в найкращий онлайн Екшн ігри безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Stickman Destruction 3 Heroes та багато іншого прямо зараз!
Показати більше