Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Екшн ігри

Наші безкоштовні екшени включають класичні 2D-платформери, мультяшні пригоди, стратегії та 3D-ігри. Отримуйте задоволення, граючи у сотні найкращих онлайн-екшенів. Обирайте категорію сортування "найпопулярніші", щоб зіграти у найкращі екшн-ігри.

На нашому сайті Crazy Games є безліч захоплюючих екшенів, які повністю занурять вас в атмосферу гри. Чи ви любите динамічні шутери у всіх їх проявах або гострі відчуття від поліцейського переслідування, тут ви знайдете гру на будь-який смак і зможете грати в неї у своєму браузері.

Складні екшени

В екшенах потрібно долати труднощі та часто робити це фізично. Зазвичай тут присутній елемент часу реакції та зорово-моторної координації, тому вам потрібно думати швидко, щоб добре проявити себе у грі.

Деякі екшени додають до цих базових елементів необхідність вирішення задач, ставлячи перед вами складні завдання та головоломки. Такі ігри, як Vex 4 і Vex 5 вимагають кмітливості, відмінної техніки та координації, щоб ви змогли пройти через все більш складні структури рівнів, оснащених смертельними пастками.

Гра Short Life 2 також включає в себе смертельні пастки, але вона на порядок простіше та містить фізику Ragdoll з кривавими приколами.

Екшн-ігри

Також є безліч простих ігор у жанрі екшн. Може, вам просто хочеться випустити пар і добре провести час під час гри. А можливо, вам хочеться розв'язати бійню та сіяти хаос у захоплюючих 2D-битвах. Якщо так, то ігри Stickman Supreme Duelist 2 і Stick War Legacy 2 можуть стати тим джерелом хаосу, який вам потрібен.

Окрім головоломок і різанини, наші екшн-ігри включають в себе безліч підкатегорій, таких як симулятори тварин, файтинги та величезну кількість платформерів.

Екшн- / пригодницькі ігри

Екшен часто є невід'ємною частиною пригод. Що за пригода без нього? Ознайомтеся з нашими пригодницькими іграми, щоб відправитися у захоплюючі подорожі та дослідження з екшеном або без нього.

Перегляньте всю нашу добірку екшенів або зіграйте у деякі з рекомендованих вище ігор. Наші ігри підтримують формат HTML5, і в них можна безперешкодно грати у більшості браузерів.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Екшн ігри?

 1. Build and Crush
 2. Stickman Destruction 3 Heroes
 3. House of Hazards
 4. BLOCOPS
 5. Stickman Battle Fight Warriors
 6. Sandbox City
 7. Age of Tanks Warriors: TD War
 8. Space Wars Battleground
 9. Stickman WW2
 10. Iron Crusher

Які найкращі Екшн ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Getaway Shootout
 2. Merge Army
 3. Merge Cannon: Chicken Defense
 4. Archer Ragdoll Masters
 5. Iron Crusher

Які недооцінені Екшн ігри?

 1. Jacksmith
 2. Cuphead
 3. Battleship

Що таке Екшн ігри?

Екшен - це велика категорія ігор, яка захоплює вас постійним відчуттям драйву й азарту. Для багатьох екшенів характерний мікс зі стрільби, бійки та водіння, і ніколи щось одне. Екшен / пригоди - часто переплітаються між собою.

Грайте в найкращий онлайн Екшн ігри безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Build and Crush та багато іншого прямо зараз!
Показати більше