Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Jacksmith

Рейтинг:
9,2
(28 486 голосів)
Звільнений:
травень 2021 р.
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Jacksmith - це гра-ремесло, де ви кують зброю для солдатів та приєднуєтесь до них на полі бою, коли вони вбивають монстрів. Створіть ідеальну зброю, щоб відправити солдатів у бій та дати їм найбільший шанс на успіх!

Як грати

Створіть мечі для бою

Jacksmith схожа на інші ігри від Flipline, такі як Papa's Cheeseria, але ви створюєте зброю для битви, а не будуєте сендвічі! Почніть, перетворивши розплавлену мідь в мечі і підбиваючи їх молотом, а потім закінчіть зручною рукояткою для рук воїна.

Випробуйте їх на полі бою

Після кожного дня на кузні ваші солдати будуть вступати в бій з різними монстрами та ворогами, використовуючи зброю, яку ви створили. Під час їхньої війни лут вилітає, і ви можете його забрати. Ці предмети зазвичай є коштовними каменями, які можна витратити в магазині, а також дорогоцінними металами для створення. Зброя з вищими балами працює краще в бою, що приносить вам більше луту для використання на вашому робочому місці з виготовлення зброї.

Відкрийте нові зброї по мірі прогресу

Розблоковуйте нові зброї для виготовлення по мірі розвитку. Кожен новий предмет повинен бути майстерно скульптований відповідно до вимог, будь то луки, сокири, мечі або гармати. Цим хоробрим воїнам з часом знадобляться більш потужні зброї. Використання металів високої якості призводить до більш міцної зброї.

Купуйте покращення у Гандерса

Ви можете відвідати гіпертрофірованого страуса на ім'я Гандерс у його маленькому військовому магазині, щоб придбати різні покращення для металів, які ви використовуєте. Це чудове місце, де витратити кілька коштів після довгого дня на забивання та проникання відьмовських істот! Тут ви знайдете ручки та інші естетично приємні речі, які надають додаткові переваги при використанні.

Інші ігри, подібні до цієї

Після того, як ви станете майстром уміння Jacksmith, спробуйте інші наші цікаві ігри з виготовлення! Популярні ігри цієї категорії включають Grindcraft та Mr Mine. Вам також можуть сподобатися ігри Papa's Games, це набір веселих кулінарних ігор від Flipline.

Особливості

  • Готуйте різну зброю у своїй кузні
  • Ліпіть, куйте та створюйте зброю найвищої якості для найкращих шансів на успіх
  • Перевірте ефективність своєї зброї в битві на основі ваших вмінь у ремеслі
  • Збирайте лут під час боїв, що допомагає вам створювати найкращу зброю
  • Купуйте різні аксесуари та предмети для вашої зброєпродукції

Розробник

Jacksmith розроблена студією Flipline Studios.

Дата випуску

Гра була випущена у 2012 році як Flash-гра для веб-браузерів.

Платформа

Веб-браузер (комп'ютер та мобільні пристрої)

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама