Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри з басейном

Що таке ігри пул

Пул - це різновид більярду, який також називають лузним більярдом. У пул грають на більярдному столі з шістьма лузами для забивання куль. Є кілька видів пулів, кожен з яких має свої унікальні правила.

Які найпопулярніші ігри пул

  • Пул-8 (Eight-ball): пул, у який найчастіше грають у США. Завдання полягає в тому, щоб забити усі кулі своєї групи (смугасті або цільні), після чого правильним ударом забити вісімку - чорну кулю.
  • Пул-9 (Nine-ball): пул з ротацією, у якому використовуються тільки перші дев'ять куль. Гравці при кожному ударі повинні торкнутися битком кулі з найменшим номером на столі. Перемагає той, хто забиває у лузу дев'яту кулю.
  • Карамболь (Three-ball): більярд з ротацією, у якому використовуються тільки три кулі. Треба забити усі кулі, а перемагає той гравець, який забив останню кулю.
  • В одну лузу (One-Pocket): стратегічна гра, у якій кожному гравцю відводиться одна з кутових луз більярдного столу. Перемагає той гравець, який заб'є вісім куль у свою лузу перш, ніж це зробить супротивник.

Грайте в найкращий онлайн Ігри з басейном безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в 8 Ball Billiards Classic та багато іншого прямо зараз!
Показати більше