Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Баскетбольні ігри

Приготуйтеся до нашої відбірної колекції баскетбольних онлайн-ігор. Вийдіть на майданчик і продемонструйте свої баскетбольні навички та круті кидки зверху !

Баскетбол це один з найпопулярніших видів спорту в США, що дає багато можливостей для вибору в ігровій сфері. У багатьох іграх відображаються реальні команди та легендарні гравці, такі як Джеймс Харден, Леброн Джеймс та Кобі Брайант. Серед безкоштовних ігор з баскетболу ви можете зіграти в лізі своєї мрії NBA.

Щоб бути професіональним баскетболістом потрібно бути атлетичним, міцним та швидким. Також грає роль висота гравця. Проте онлайн ігри вимагають лише інтернет зв'язок і телефон чи планшет. Швидка реакція та розуміння правил баскетболу також допоможуть вам краще грати.

Баскетбольні ігри NBA

Ви відчуєте напругу, так як це велика ліга баскетболу. Популярні баскетбольні ігри NBA виведуть вас на майданчик з одними з найкращих команд та гравців. Basketball Stars і Basketball Legends ,це дві надзвичайно популярні баскетбольні гри, що включають однокористувацьку, багатокористувацьку та повноцінні турнірні ігри. Якщо вам подобаються веб-ігри у форматі 3D, Basketball.io це також чудовий вибір!

Ігри Вуличний Баскетбол

Звісно, грати в команді світового класу, в залі з забитими глядацькими сидіннями, це весело. Але грати в фрістайл на вулицях, як новачок, може бути ще крутіше. Так тримати, закидай м’яч на міському фоні, облямованому графіті, де починали тренувались самі професіонали.

Якщо ви хочете зіграти у баскетбольні ігри у місті, відвідайте Basket Slam Dunk 2, закиньте декілька слем-данків на вулиці. Також у вас не видно ніг, що робить гру цікавішою.

Basketball Arcade також дозволяє практикувати свої навички баскетболу на вулиці, вільно закидати м’яч в корзину.

Більше Баскетбольних Ігор

Окрім міського та баскетболу у великій лізі, є ігри, які не вписуються в жодну категорію. Ігри на зразок Neon Dunk, гра аркада, в якій ви повинні потрапити м’ячем в корзини які летять на вас, на фоні грають удари синтезатора.

Як бачите, у вашому веб-браузері є різноманітний вибір баскетбольних ігор. Виберіть ту, яка вам подобається, і грайте безкоштовно!


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Баскетбольні ігри ?

 1. Tap-Tap Shots
 2. Basket Random
 3. Basketball Stars
 4. Basketball Skills
 5. BasketBros
 6. Hoop World 3D
 7. Jump Up 3D
 8. Basketball Legends 2020
 9. Basket Slam Dunk 2
 10. GoBattles 2

Які найкращі Баскетбольні ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Tap-Tap Shots
 2. Basket Random
 3. Jump Up 3D
 4. BasketBros
 5. Basketball Stars

Які недооцінені Баскетбольні ігри ?

 1. Basket Random
 2. Basketball Stars
 3. BasketBros

Що таке Баскетбольні ігри ?

В баскетбольних іграх ви можете закидати мяч у корзину прямо у вашому веб-браузері. На ваш вибір є безліч тривимірних і двовимірних баскетбольних ігор, серед яких є багато відомих команд та гравців. Відпрацьовуйте свої оборонні рухи та забивайте слем-данком у будь-якій з цих ігор.

Грайте в найкращий онлайн Баскетбольні ігри безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Tap-Tap Shots та багато іншого прямо зараз!
Показати більше