Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Карткові ігри

Грайте у безліч різноманітних і веселих карткових ігор у вашому браузері, включаючи таку класику, як Рамі, Покер, Пасьянс і Уно!

Карткові онлайн-ігри

Грайте у різні карткові ігри в режимі онлайн проти інших гравців! Ви можете грати у карти з двома або більше гравцями у такі популярні класичні ігри для всієї родини, як Uno Online. У цій грі ви граєте проти комп'ютера або проти інших гравців по мережі.

Якщо ви віддаєте перевагу азартним іграм із використанням певних навичок, то приготуйте свій кращий покер фейс і грайте у Goodgame Poker. У цій казуальній грі у Покер з соціальною спрямованістю грайте виключно фішками!

Карткові пасьянси

Карткові пасьянси в основному розкладаються наодинці, і їх буває велике ріноманіття. У багатьох європейських країнах гра також називається Терпінням. Напевно, найбільш близькою вам грою буде Freecell Classic.

Щоб грати у Пасьянс з унікальним сюжетом, спробуйте гру 2048 Solitaire. У ній ви повинні зібрати карти номіналом 2048!

Ви можете знайти більше пасьянсів на сайті Solitaire Paradise. Тут є такі класні ігри, як Freecell, Thieves of Egypt і, звичайно ж, наша класика - Klondike.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Карткові ігри?

 1. Four Colors
 2. Magic Towers Solitaire
 3. Tavern Rumble: Roguelike Card
 4. Kings and Queens Solitaire TriPeaks
 5. Solitaire Social
 6. Pyramid Solitaire Ancient Egypt
 7. Foono Online Multiplayer
 8. Solitr
 9. Whooo?
 10. Hearts: Classic

Які найкращі Карткові ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Four Colors
 2. Kings and Queens Solitaire TriPeaks
 3. Magic Towers Solitaire
 4. Solitaire FRVR
 5. Spider FRVR

Які недооцінені Карткові ігри?

 1. Solitr
 2. Spider Solitaire 2 Suits
 3. Classic Solitaire

Що таке Карткові ігри?

Карткові ігри граються із використанням гральних карт і діляться на декілька основних категорій. Популярні категорії ігор у карти включають пасьянси, ігри на скидання карт і різні азартні ігри на гроші, такі як Покер і Блекджек.

Грайте в найкращий онлайн Карткові ігри безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Four Colors та багато іншого прямо зараз!
Показати більше