Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Spider Solitaire 2 Suits

Рейтинг:
7,7
(1 916 голосів)
Звільнений:
січень 2020 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:


Пасьянс Павук 2 масті (Spider Solitaire 2 Suits) - це складний пасьянс, обмежений двома мастями і двома колодами карт. Переміщуйте картки по полі відповідно до мастей та номерів, щоб впорядкувати їх. Якщо ви застрягли, заберіть більше карт з колоди. Подивіться, чи зможете ви перемогти у цій хитромудрій грі!

Як грати

Основні правила пасьянсу

Правила пасьянсу прості, але опанувати гру може бути складно. Мета полягає в успішному видаленні всіх карт з ігрового поля, розташувавши їх за зростанням номерів відповідно до мастей.

Пересувайте видимі картки, щоб сформувати повний набір від короля до туза. Карти повинні бути розміщені в одній масті в порядку зростання номерів. Якщо ви не можете перемістити жодну карту, натисніть на стопку карт, яка лежить з лицьовою стороною вниз, щоб додати нову карту до кожного рядка. Якщо ви застрягли, ви завжди можете скористатися кнопкою скидання, щоб почати заново! Чи зможете ви опанувати гру Пасьянс Павук 2 масті?

Правила пасьянсу Павук

У порівнянні з базовим пасьянсом, гра Пасьянс Павук складніша. Вона має дві колоди карт та 10 рядків. Граючи лише з двома мастями, складність зростає. За винятком цих обмежень, правила є такими ж, як у звичайному пасьянсі. Ви повинні укладати карти однієї масті у порядку спадання на ігровому полі. Ви переможете, коли всі картки будуть впорядковані.

Про гру

Ця проста гра Пасьянс Павук 2 масті має чистий ретро-інтерфейс. Тут немає підказок, тому вам слід мати досвід гри в Пасьянс Павук, перш ніж грати в цю гру. Однак, ви можете скасувати свої попередні ходи або повністю скинути гру, якщо ви застрягли.

Подібні ігри

Якщо ви новачок у пасьянсах, вам може бути цікаво спробувати спочатку відіграти простішу варіацію цієї гри. Клондайк (Klondike Solitaire) є найпопулярнішою грою у цьому жанрі та має підказки, що робить її простішою. Ви також можете переглянути інші карткові ігри та спробувати популярну гру Uno Online для більшого задоволення від гри в картки.

Платформа

Веб-браузер (пк та мобільний)

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама