Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри-клікери

Розважайтесь, граючи в десятки найкращих онлайн-ігор клікерів у тренді Cookie Clicker та Adventure Capitalist. Ці ігри-клікери включають різноманітні інкреманітні ігри.

Залиште Землю позаду, щоб зберегти людство у Destination Kepler, стріляйте, вдосконалюйте та досліджуйте ваш шлях до далекої планети, де існує життя. Руйнуйте будинки і знищуйте підозрілих жителів села зі швидкою послідовністю та смертельною ефективністю у Zombidle. Побудуйте свою армію для забезпечення легендарних військових перемог у стилі RTS у Immense Army (назва говорить сама за себе) або проживіть життя одного великого героя у Hero Simulator.

Швидкий темп дії - це не ваш стиль? Нема проблем! Створіть власний бізнес, щоб досягти президентства у Donald Trump глузливій грі, Billionaire President. Хочете спробувати свої сили в меншому масштабі? Потім зробіть апгрейд у Idle City. З більш ніж 150 ігор, у які ви можете зіграти, ви гарантовано знайдете щось для себе!

Також популярними іграми-клікерами є Doge Miner 2, Tube Clicker та Grindcraft. Doge Miner 2 це веселий бездіяльний клікер, яка використовує легендарну собаку мем Doge Miner - ви мусите допомогти йому знайти монети і зібрати достатньо коштів для відправки ракети на Місяць! Tube Clicker дозволяє здійснити вашу мрію стати сенсацією YouTube. Ви повинні відтворити цілий ряд відеороликів, щоб здобути глядачів та підписників, а також збирати кошти для придбання оновлень та маркетингових кампаній. Також ми маємо Grindcraft. Ця гра заснована на знаковій грі Minecraft і дозволяє вам прокласти власний шлях через весь процесс створення Minecraft. Ви повинні збирати матеріали та створювати різні предмети, такі як інструменти та верстаки.

Ми пишаємось якістю, саме тому наші ігри використовують WebGL та Flash для найкращого досвіду від візуальної складової та ігрового процесу. Ігри легко сумісні з більшістю браузерів або завдяки додаванню простого плагіна. Ми гарантуємо, що кожна гра буде інтуїтивно зрозумілою, простою та - головне - веселою! Незалежно від того, з якой гри ви почнете, ваш вібір практично немає кінця. Незалежно від того, скільки часу у вас є, ви можете швидко і легко насолоджуватися відпочинком від буденності. То чого ти чекаєш? Пригоди, успіх та безліч веселих викликів чекають саме на тебе!


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри-клікери?

 1. Satisfying Ball Clicker
 2. Crusher Clicker
 3. Capybara Clicker
 4. Leek Factory Tycoon
 5. Cell to Singularity: Mesozoic Valley
 6. Planet Clicker 2
 7. Stickman Clicker
 8. Candy Clicker 2
 9. MergeMine Idle
 10. Clicker Heroes

Які найкращі Ігри-клікери для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Cyber Farm
 2. Clock Clicker
 3. Chipuzik's Evolution
 4. Candy Clicker 2
 5. Idle Printers

Що таке Ігри-клікери?

Клікер - це жанр ігор, у яких механіка заснована на наведенні та натисканні мишкою за допомогою просто веб-браузера. Жанр почав свою роботу в 2013 році з Cookie Clicker, але з тих пір розширився до сотні ігор.

Грайте в найкращий онлайн Ігри-клікери безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Satisfying Ball Clicker та багато іншого прямо зараз!
Показати більше