Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Doge Miner

Рейтинг:
9,4
(37 331 голосів)
Звільнений:
вересень 2014 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(Android)
Класифікація:

Doge Miner - ця чудова інкрементна гра з улюбленою всіма цуценям шибе іну. Це гра, натхненна Cookie Clicker, де мета гри полягає в тому, щоб прокласти шлях на Місяць! 🚀Для продовження гри перегляньте Doge Miner 2.

Як грати

Візьміть квиток на Місяць в один кінець

Хочете звернути Dogecoin на Місяць? Тоді давайте майнити! Використовуйте ваші компаньйони Doge, щоб копати Dogecoin і купувати різні покращення в магазині. Ваша мета - дістатися до Місяця, що коштує 50 тисяч Doge! А звідти, хто знає, куди ви могли б попасти?

Доведіть, що вона більше, ніж мем-монета

Ви можете залучити допомогу псарнями, повними Шибе Інусів, рабськими кошенятами, які публікують веселі меми, щоб заробити монети та багато іншого. Кожне покращення збільшить видобуток Dogecoin, поки ви не закопаєтеся у багатствах. Дуже неймовірно, багато монет!

Покращуйте вашу шахтерську установку

Також є покращення та досягнення, які зроблять вас відчувати себе успішним фанатом Doge. Ви можете покращити свою кирку, щоб збільшити потужність шахти, і випадково переглянути ваші досягнення. Ви за кілька кліків від того, щоб стати криптомільярдером!

Інші ігри, схожі на цю

У CrazyGames є сотні інших ігор-клікерів для гри. Також є ігри, які працюють вдалину. Інші популярні клікерні ігри зі смішними персонажами та видатними мемами включають Capybara Clicker 2 та Planet Clicker 2.

Розробник

Гра створена командою rkn!

Дата випуску

2014 рік вересень

Платформи

  • Веб-переглядач
  • Android

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Google Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама