Ігри на водіння

Грайте у сотні ігор на водіння, включаючи ігри з автомобільними гонками, ігри на велосипедах з бічною прокруткою та 3D-симулятори транспортних засобів.

Займіть місце водія будь-якого транспортного засобу, від мотоциклів до вантажівок та швидких суперкарів. Існує цілий ряд однокористувацьких та багатокористувацьких ігор для водіїв, які люблять керувати автомобілем!

Гоночні ігри

Займіться своїми водійськими навичками для ралі або гоночної доріжки у захоплюючих гоночних іграх. Якщо ви хочете інтуітивного досвіду ралійних гонок на вологих та брудних трасах, перевірте Dirt Rally Driver HD.

Для класичного досвіду гоночної гри переходьте до реалістичного Extreme Asphalt та гонки автомобілями з максимальною швидкістю на різноманітних мальовничих трасах по всьому світу. Насолоджуйтесь різноманітними режимами гри та винятковою всебічною графікою.

Більшість гоночних ігор мають 3D-графіку з повним зануренням тому найкраще грати в повноекранному режимі.

Ігри на симулятори водіння

У якийсь момент розробники ігор розуміли, що водіння ігор це не завжди повинні бути гонки. Геймери можуть відчути задоволення за кермом автомобілів досвід водіння, розбиваючи їх, або навіть перевозячи вантажні автомобілі з одного пункту призначення до іншого.

Якщо вам подобається водіння вантажівок, спробуйте Truck Simulator: Russia здійснити свою мрію та спрямувати на великі маршрути, звичайно, у Росії. Подорожуйте красивими пейзажами.

У нас є розділ із іграми на водіння вантажівок. До цієї категорії можна віднести будь-що від вантажної машини до снігоочисників та копачів.

Ігри на водіння з відкритим світом

Швидка їзда на автомобілях у відкритому світі може бути захоплюючим враженням. Madalin Stunt Cars 2 оснащено 34 деталізованими гоночними автомобілями та величезними майданчиками для трюків із стрибками та перешкодами, щоб робити найбільш цікаві трюки.

Існують навіть ігри з водіннями в пісочниці, які дозволяють будувати доріжки з нуля, використовуючи шматки дороги, пандуси та інші предмети. Потім ви можете поставити їх на тест та кружляти ними у машині своєї мрії.

Більше ігор на водіння

CrazyGames має широкий вибір ігор на водіння. Є багатокористувацькі ігри на водіння, де ви можете вести бій та знищувати інші транспортні засоби на величезних онлайн-аренах. Є ігри на водіння, де можна їхати в поліцейських машинах. Навіть ігри, де можна керувати машиною КАМАЗ через екстримальні сибірські пейзажі Тайги.

Більшість наших ігор на водіння є в HTML5, що робить їх кросплатформенними та сумісними з будь-яким сучасним веб-браузером. Перегляньте усі ігри та грайте у будь-яку безкоштовно.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри на водіння?

 1. Drift Hunters
 2. Madalin Stunt Cars 2
 3. Moto X3M
 4. Madalin Cars Multiplayer
 5. Moto X3M 6: Spooky Land
 6. Derby Crash 4
 7. Derby Crash 3
 8. Moto X3M 5: Pool Party
 9. Russian Car Driver ZIL 130
 10. Derby Crash 2

Які найкращі Ігри на водіння для гри на телефонаї та планшетах?

 1. The Cargo
 2. Drift Boss
 3. Moto X3M
 4. Free Rider HD
 5. Adventure Drivers

Що таке Ігри на водіння?

Ігри на водіння розміщують вас усередину або на сидіння транспортного засобу. Зазвичай це транспортний засіб з колесами. Кружляйте навколо гоночних трас у суперкарах або виїжджайте на дорогу в грузовиках, щоб доставити матеріали. У більшості популярних ігор на водіннях є гоночні автомобілі, але є багато різноманітностих ігор з тренажерами, відкритим світом та іграми на водіння з виконанням трюків.

Ми зібрали 488 найкращих безкоштовних онлайн ігри на водіння. Ці ігри включають браузерні ігри як для комп'ютера, так і для мобільних пристроїв, а також програми для ігор на водіння для ваших телефонів та планшетів Android та iOS. Тут ми показуємо вам ігри 1 - 70, включаючи Drift Hunters, Madalin Stunt Cars 2, Moto X3M та багато інших безкоштовних ігор.
Показати більше