Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри на водіння

Грайте у сотні ігор на водіння, включаючи ігри з автомобільними гонками, ігри на велосипедах з бічною прокруткою та 3D-симулятори транспортних засобів.

Займіть місце водія будь-якого транспортного засобу, від мотоциклів до вантажівок та швидких суперкарів. Існує цілий ряд однокористувацьких та багатокористувацьких ігор для водіїв, які люблять керувати автомобілем!

Гоночні ігри

Займіться своїми водійськими навичками для ралі або гоночної доріжки у захоплюючих гоночних іграх. Якщо ви хочете інтуітивного досвіду ралійних гонок на вологих та брудних трасах, перевірте Dirt Rally Driver HD.

Для класичного досвіду гоночної гри переходьте до реалістичного Extreme Asphalt та гонки автомобілями з максимальною швидкістю на різноманітних мальовничих трасах по всьому світу. Насолоджуйтесь різноманітними режимами гри та винятковою всебічною графікою.

Більшість гоночних ігор мають 3D-графіку з повним зануренням тому найкраще грати в повноекранному режимі.

Ігри на симулятори водіння

У якийсь момент розробники ігор розуміли, що водіння ігор це не завжди повинні бути гонки. Геймери можуть відчути задоволення за кермом автомобілів досвід водіння, розбиваючи їх, або навіть перевозячи вантажні автомобілі з одного пункту призначення до іншого.

Якщо вам подобається водіння вантажівок, спробуйте Truck Simulator: Russia здійснити свою мрію та спрямувати на великі маршрути, звичайно, у Росії. Подорожуйте красивими пейзажами.

У нас є розділ із іграми на водіння вантажівок. До цієї категорії можна віднести будь-що від вантажної машини до снігоочисників та копачів.

Ігри на водіння з відкритим світом

Швидка їзда на автомобілях у відкритому світі може бути захоплюючим враженням. Madalin Stunt Cars 2 оснащено 34 деталізованими гоночними автомобілями та величезними майданчиками для трюків із стрибками та перешкодами, щоб робити найбільш цікаві трюки.

Існують навіть ігри з водіннями в пісочниці, які дозволяють будувати доріжки з нуля, використовуючи шматки дороги, пандуси та інші предмети. Потім ви можете поставити їх на тест та кружляти ними у машині своєї мрії.

Більше ігор на водіння

CrazyGames має широкий вибір ігор на водіння. Є багатокористувацькі ігри на водіння, де ви можете вести бій та знищувати інші транспортні засоби на величезних онлайн-аренах. Є ігри на водіння, де можна їхати в поліцейських машинах. Навіть ігри, де можна керувати машиною КАМАЗ через екстримальні сибірські пейзажі Тайги.

Більшість наших ігор на водіння є в HTML5, що робить їх кросплатформенними та сумісними з будь-яким сучасним веб-браузером. Перегляньте усі ігри та грайте у будь-яку безкоштовно.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри на водіння?

 1. Racing Limits
 2. Crazy Motorcycle
 3. Rally Racer Dirt
 4. Demolition Derby 3
 5. Mr. Racer
 6. Sky Riders
 7. MX Offroad Master
 8. Night City Racing
 9. Crazy Descent
 10. Moto X3M

Які найкращі Ігри на водіння для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Crazy Motorcycle
 2. Crazy Descent
 3. Drift Escape
 4. Hard Wheels Winter
 5. Mr. Racer

Які недооцінені Ігри на водіння?

 1. Moto X3M
 2. Drift Hunters

Що таке Ігри на водіння?

Ігри на водіння розміщують вас усередину або на сидіння транспортного засобу. Зазвичай це транспортний засіб з колесами. Кружляйте навколо гоночних трас у суперкарах або виїжджайте на дорогу в грузовиках, щоб доставити матеріали. У більшості популярних ігор на водіннях є гоночні автомобілі, але є багато різноманітностих ігор з тренажерами, відкритим світом та іграми на водіння з виконанням трюків.

Грайте в найкращий онлайн Ігри на водіння безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Racing Limits та багато іншого прямо зараз!
Показати більше