Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Offroad Island

Рейтинг:
9,0
(29 097 голосів)
Звільнений:
березень 2024 р.
Останнє оновлення:
квітень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:

Offroad Island - це реалістичний симулятор водіння по бездоріжжю з вантажівками, причепами, квадроциклами, велосипедами та багато чим іншим. Досліджуйте три відкритих світи, збирайте монети за трюки та проходьте випробування, щоб отримати більші нагороди. Готові підкорити бездоріжжя разом з нами?

Як грати

Досліджуйте 3 відкриті карти

У грі Offroad Island є три відкритих світів для дослідження. Від "Woodlands" з акцентом на трюки до щільних лісів "MuddyHill" - кожна карта має унікальні ландшафти та випробування, тому переконайтеся, що ви досліджуєте їх усі!

Оглядайте та купуйте транспортні засоби

Разом з трьома захоплюючими світами для дослідження, ви можете зустріти чудову колекцію автомобілів, включаючи "Cherokees", "hotrods" та "Hummers". Ви можете керувати цими чудовими класиками, а також придбати квадроцикли, SxS, ползуни, велосипеди та навіть додати причіп до вашого автомобіля. Огляньте преміум-пропозиції автомобілів, щоб вибрати кастомні машини.

Налаштуйте кожну деталь вашого транспортного засобу

Після придбання автомобіля, ви зможете налаштувати його практично в кожному аспекті. На стороні естетики, ви можете змінювати кузов, обираючи нові диски і шини, а також змінювати кольори вашого автомобіля. Якщо ви бажаєте покращити продуктивність, ви можете вносити зміни ваги, потужності двигуна та коробки передач, а потім уточнювати кожен компонент в меню налаштувань.

Отримайте задоволення від реалістичності

Offroad Island має чудову графіку та фізику. Ваші колеса вриваються у землю, розкидаючи бруд, який прикрашає ваш автомобіль. Підвіска реагує динамічно на умови місцевості. Різноманітні ландшафти взаємодіють по-різному з вашим автомобілем, створюючи враження реалістичного та бурхливого водіння.

Інші ігри подібні до цієї

Як тільки ваша подорож Островом позашляховиків завершиться, ви можете спробувати ще кілька безкоштовних ігор з вільною рухомістю на автомобілях. Дві інші популярні гри - Drift Hunters та Smash Karts.

Дата релізу

Березень 2024

Платформа

Веб-браузер

Останнє оновлення

08 квіт. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама