Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри стікмен

Стрибайте, бігайте, стріляйте, бийтеся та досліджуйте свій шлях через наш дивовижний список ігор стікменів!

Як ви і могли подумати, найпопулярніші ігри стікменів зазвичай відображивать інші популярні ігри. Це означає, що ви можете очікувати, що в цьому розділі ви знайдете непропорційно велику кількість бойових ігор, 2D-платформерів та шутерів. Для початку, це ігри, які найбільш насичені подіями.

Бойові Стікмен Ігри

Тож які ж це хороші бойові стікмен ігри? Stickman Fighting 3D - це висококласна бойова гра 1 на 1, з епічними комбо, в ній ви рухаєтесь схоже до найкращих звичайних тривимірних бойових ігор.

Якщо ви бажаєте просто ходити вулицями, побиваючи панків будь-якою зброєю, яка поміщається вам в руки, Stickman Street Fighting була б найкращим вибором.

Stickman Shooting Games

Ігор шутерів не буває забагато. Особливо снайперські ігри Stickman, з невідомих причин. Багато з цих ігор передбачають використання снайперської гвинтівки для знищення інших стікменів. Ви можите обирати безліч цих ігор від Elite Sniper до дуже популярних Clear Vision 2.

Henry Stickmin

Найпопулярнішими іграми в розділі «Stickman» є Henry Stickmin games. Ці серії ігор - культова класика, яку багато ютуберів грають для розваги глядача. Сюжетні ігри - це пародія на дії, які зумовлені ​​вашими рішеннями. Fleeing the Complex та Escaping the Prison - дві забавні гри про Генрі Стікміна.

Більше Стікмен Ігор

Як бачите, існує безліч сторінок ігор про стікменів, які можна проглянути та знайти те, що ви любите грати! Багато з цих ігор не відповідають типовим жанровим формам, наприклад Vex 5, що є сайд-скроллер єкшн платформером, зосереджений навколо стікмена на ім'я Vex. Ця гра - це купа розваг і в неї можна грати на будь-якому пристрої!


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри стікмен?

 1. Ragdoll Archers
 2. Stickman Destruction 3 Heroes
 3. Stickman Battle Fight Warriors
 4. Man Runner 2048
 5. Jailbreak: Hide or Attack!
 6. Stickman WW2
 7. Stickman Clicker
 8. Turbo Stars - Rival Racing
 9. Stickman History Battle
 10. Dino Defense

Які найкращі Ігри стікмен для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Ragdoll Archers
 2. Ragdoll Throw Challenge
 3. Archer Ragdoll Masters
 4. Man Runner 2048
 5. Stickman Epic

Що таке Ігри стікмен?

Ігри стікмен охоплюють всі жанри ігор. Є лише одна відмінність. Ви граєте за чоловічка намальованого паличками (стікмена), часто проти інших чоловічків. Але вони все одно схожі на звичайні ігри. Є ігри FPS, 2D платформери, гоночні ігри, РПГ і навіть багатокористувацькі ігри з 3D-графікою. У всіх цих іграх є персонажі стікмени.

Грайте в найкращий онлайн Ігри стікмен безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Ragdoll Archers та багато іншого прямо зараз!
Показати більше