Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Аркадні ігри

Класичні аркадні ігри

Коли ви згадуєте про аркадні ігри, на думку одразу приходять машини з пінболу та інша холоднокровна класика. Космічні загарбники, це назва, яка зробила революцію на ринку ігор. Космічні загарбники - із золотої доби аркадних ігор, кінця 1970-х - початку 1980-х років.

Проживіть ностальгію музики та образів цієї епохи, граючи у оригінальну Space Invaders, або переглянувши наш перелік Asteroids games та Pac-Man ігри. У цих розділах представлені оригінальні версії гри, а також різноманітні ігри з унікальними сюжетними поворотами для геймерів різноманітного віку.

Сучасні аркадні ігри

Молодшій аудиторії золотий вік може здатися давньою історією. У наші дні аркада - це просто жанр гри з інтуїтивним керуванням, швидким геймплеєм та постійним збільшенням складності. Сьогодні існує маса нових ігор, які відповідають цьому опису, у быльшість з яких ви можете грати тут, у своєму веб-браузері.

Fireboy and Watergirl 5 є прекрасним прикладом гри, яка включає в себе аркадну механіку із сучасними головоловками та ігровими процесами. Також дуже популярними є ігри на біг, які передбачають уникнення перешкод під час проходження різних рівнів.

Ретро ігри

На початку 1990-х аркадні ігри почали відродження з випуском Street Fighter 2. Незабаром популярності набули ігри зі знаковими саундтреками та захоплюючим ігровим процесом, а саме в жанрі бойових дій та гонок. Аркадні ігри знову стали крутими. Деякі пам’ятні назви цього часу включають Tekken, Mortal Kombat та Ridge Racer.

Ігри, популяризовані у 90-х роках на консолях, таких як NES та Sega Genesis, також підходять до жанру аркади. Ви можете досліджувати ігри NES and Sega Genesis classics like Road Rash and Sonic the Hedgehog прямо тут, на CrazyGames.

Незалежно від епохи аркад, яку ви хочете відвідати, CrazyGames має хронологію цих ігор. Більшість наших ігор перебувають у HTML5, кросплатформенному форматі, який працює в будь-якому сучасному веб-браузері. Деякі ігри також є у Flash. У ці ігри можна грати просто, дозволяючи додатку Flash працювати на будь-якій сторінці.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Аркадні ігри?

 1. Space Waves
 2. Ragdoll Archers
 3. Crazy Motorcycle
 4. Merge & Construct
 5. Junkyard Sim
 6. Man Runner 2048
 7. Helix Jump
 8. Fish Eat Getting Big
 9. BlockBuster Puzzle
 10. Jailbreak: Hide or Attack!

Які найкращі Аркадні ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Ragdoll Archers
 2. Tile Journey
 3. Match Arena
 4. Smarty Bubbles
 5. Space Waves

Які недооцінені Аркадні ігри?

 1. Drift Boss
 2. Flappy Bird

Що таке Аркадні ігри?

Аркада як жанр представлена усіма найвідомішими аркадними класиками, такими як Pac-Man, Asteroids та Space Invaders. Він також розвивається, включаючи сучасні ігри з естетикою та геймплеєм, на який вплинули класичні аркадні ігри. У CrazyGames ви можете грати у різноманітні аркадні ігри і для цього вам не потрібна жодна аркадна машина.

Грайте в найкращий онлайн Аркадні ігри безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Space Waves та багато іншого прямо зараз!
Показати більше