Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Bubble Blast

Рейтинг:
8,6
(15 013 голосів)
Розробник:
Mnogoigrovka
Звільнений:
січень 2023 р.
Останнє оновлення:
червень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Bubble Blast - це весела гра-стрілялка, в якій ви лопаєте бульбашки та виконуєте завдання. Прогресуйте через рівні, заробляйте монети та вдосконалюйте свої навички. Використовуйте бустери, щоб досягти 3 зірок і повертайтесь щодня за нагородами!

Як грати

Лопайте, поки не впадете!

Стріляйте у бульбашки того ж кольору, що й та, що заряджена у вашому бульбашковому бластері, щоб їх лопати. Якщо поточна бульбашка не корисна, ви можете замінити її на іншу кольорову бульбашку.

Використовуйте різні підсилювачі

У грі Bubble Blast доступні різні підсилювачі, що допоможуть вам знищити всі бульбашки. На початку гри ви можете безкоштовно спробувати бомбу та вогняну кулю. Пізніше, ви зможете використовувати ваші золоті монети, щоб придбати інші підсилювачі, наприклад, покращену точність. Ви можете використовувати до 3 підсилювачів одночасно!

Виконуйте різноманітні квести

В Bubble Blast є безліч викликів, щоб ви грали на високому рівні. Багато рівнів мають за мету лопнути всі бульбашки, але є й інші завдання, наприклад, збирати корони, по мірі проходження гри. Тут є різні нагороди, які можна розбити, і скарбниці з смаколиками, що їх потрібно відкрити.

Розкрийте приховані таємниці

Крім основних квестів, є також побічні завдання, щоб вас зайняти. Наприклад, ви отримуєте магічні пелюстки кожного разу, коли досягаєте 3 зірки на рівні. Ви зможете відкрити секретний сад, якщо зіберете 20 таких пелюстків. Хто знає, які таємниці на вас чекають там?

Більше ігор, схожих на цю

Після того, як ви вибухнете усі бульбашки, які зможете впоратися з ними, спробуйте переглянути ще кілька наших безкоштовних ігор-стрілялок з бульбашками. У цій категорії є також інші популярні класики, які варто спробувати, наприклад, Arkadium's Bubble Shooter та Smarty Bubbles.

Дата виходу

Січень 2023

Розробник

Гру створила компанія Mnogoigrovka.

Платформа

Веб-браузер (для комп'ютера та мобільних пристроїв)

Останнє оновлення

07 черв. 2024 р.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама