Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Спортивні ігри

Футбольні ігри

Футбол - один з найпопулярніших видів спорту у світі, і він охоплює широкий спектр навичок та атлетизму. У нас ви можете знайти багато різноманітних футбольних ігор. Наша найпопулярніша футбольна гра - це SocCar, на яку вплинула вибухова популярність автомобільних спортивних ігор, таких як Rocket League.

Ігри з американським футболом

Якщо ви віддаєте перевагу спортивним іграм з трохи більше контактом, Американський футбол та регбі можуть підійти вам якнайліпше. Rugby.io є цікавим вибором для любителів американського футболу та регбі. Для більш фанатичних гравців американського футболу, у нас є 4th and Goal 2020 яка дає вам можливість контролювати точну гру зі статистикою.

Бої

Якщо ви любите прямі контактні види спорту, такі як єдиноборства, у нас є цілий ряд бойові ігри щоб ви могли випустити пари у інтенсивному бою. У цій категорії ви можете знайти такі ігри як Punchers, реалістичну 3D-гру про бокс, у якій ви можете грати проти своїх друзів на одному пристрої.

Екстримальні види спорту

У 1990-х роках екстремальні види спорту, такі як скейтбординг отримали значне підвищення популярності. Це підвищення зацікавленості у сноубордингу, лижі, серфінгу та інших екстремальних видах спорту. Хочете покататися на гірських скейтбордах як голодний єнот, слухаючи джаз? Tanuki Sunset has you covered.

Більше спортивних ігор

Незліченні види спорту відомі у всьому світі. Ми зібрали лише ті ігри, які знаходяться на поверхні. А як щодо спортивних ігор, які передбачають розмахування та удари? Ми говоримо про ігри з ракетками та м’ячиками. До таких категорій належать бейсбол, бадмінтон, and крікет. Всі ці ігри зібрані у нас в CrazyGames, тому у вільний час ви можете вивчати розділи улюблених спортивних ігор.

Усі наші спортивні ігри безкоштовні та знаходяться у вашому веб-браузері. Незалежно від того, чи хочете ви потрапити на пробіжку або стати на скейтборд як єнот, ви обов'язково знайдете щось собі до смаку. Більшість наших ігор знаходяться у HTML5, кросплатформенному форматі, який працює в будь-якому сучасному веб-браузері. Деякі ігри також є у Flash. У ці ігри грати дуже просто, дозволивши Flash працювати на будь-якій сторінці, яка запросить цей дозвіл.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Спортивні ігри?

 1. 8 Ball Billiards Classic
 2. Tap-Tap Shots
 3. Basket Random
 4. Mini Golf Club
 5. Soccer Legends 2021
 6. Table Tennis World Tour
 7. Basketball Stars
 8. Soccer Random
 9. Basketball Skills
 10. Wrestle Bros

Які найкращі Спортивні ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. 8 Ball Billiards Classic
 2. Tap-Tap Shots
 3. Wrestle Bros
 4. Table Tennis World Tour
 5. Basket Random

Які недооцінені Спортивні ігри?

 1. Basket Random
 2. Basketball Stars
 3. BasketBros

Що таке Спортивні ігри?

Спортивні ігри передбачають змагання проти одного або декількох гравців у тактичних викликах, які перевіряють вашу точність, влучність та стратегію. Більшість спортивних ігор - це командні 3D ігри, такі як баскетбол та футбол. Бойові спортивні ігри, такі як бокс та бойові мистецтва, також можуть стати для вас найкращим вибором. Насолоджуйтесь змагальним характером спорту без необхідності робити вправи!

Грайте в найкращий онлайн Спортивні ігри безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в 8 Ball Billiards Classic та багато іншого прямо зараз!
Показати більше