Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри про Бойові Дії

Рукопашний бій

Рукопашний бій - це те, що багатьом спадає на думку, коли мова йде про ігри файтинги. Такі ігри часто передбачають бій один на один між двома досвідченими бійцями.

Якщо вам подобаються такі спаринги, гра MFS: MMA Fighter - відмінне місце, щоб перевірити свої навички на професійній арені ММА. Якщо ж ви шанувальник безжальних кривавих боїв, Ultimate Mortal Kombat 3 - оновлена версія класичної гри з однокористувацьким і багатокористувацьким режимами боротьби.

Ігри у жанрі «Побий їх усіх» також підпадають під категорію файтингів з такими його впливовими класичними іграми, як Streets of Rage. Ще однією подібною грою Cyber Rage Retribution, з якою жанр «Побий їх усіх» отримав кіберпанкову спрямованість. Ви також можете боротися з нескінченними нападами супротивників в іграх Spider Hero Street Fight і Double Dragon!

Файтинги у режимі онлайн

Хочете пограти у файтинг онлайн? Ви можете приєднатися до великої багатокористувацької бійки у грі Brawls.io, попрацювати над своїм персонажем і зробити його сильнішим. Щоб взяти участь у багатокористувацьку сутичку за участю великих зелених огрів, застрибуйте в болото та боріться з іншими Шреками у грі Shrek.fun.

Більше ігор файтингів

Ознайомтеся з повною колекцією наших файтингів, щоб знайти інші ігри даного жанру, починаючи з реслінгу та закінчуючи стріляниною.

Такі світові ігри-бестселери, як Street Fighter, Tekken і Mortal Kombat, сформували ландшафт файтингів і зробили свій внесок у створення креативних піджанрів.

Також існують такі веселі файтинги, як Kuja, де, будучи п'яним хлопцем, потрібно розмахувати кулаками у клубі. Використання фізики ragdoll робить цю гру безкінечно захоплюючою. Прийміть свою улюблену бойову стійку та знайдіть собі файтинг, який підходитиме вам по всім параметрам!


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри про Бойові Дії?

 1. Punchers
 2. Gangster Crimes Online 6: Mafia City
 3. Bum Ben
 4. Drunken Boxing
 5. Monster Life
 6. Puppet Fighter 2 Player
 7. Wrestle Bros
 8. Dino World: Merge & Fight
 9. Funny Blade & Magic
 10. Striker Dummies

Які найкращі Ігри про Бойові Дії для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Mr. Dude: King of the Hill
 2. Balloon Clash
 3. Sneak In 3D
 4. School Wars
 5. BrutalMania.io (Brutal Mania)

Що таке Ігри про Бойові Дії?

Ігри файтинги передбачають рукопашні бої між персонажами. Ці бої також можуть проводитися із використанням зброї, бойових мистецтв і техніки вуличних боїв. Багато файтингів - багатокористувацькі ігри, тому ви можете грати зі своїми друзями офлайн або онлайн!

Грайте в найкращий онлайн Ігри про Бойові Дії безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Punchers та багато іншого прямо зараз!
Показати більше