Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Ігри про Бойові Дії

Рукопашний бій

Рукопашний бій - це те, що багатьом спадає на думку, коли мова йде про ігри файтинги. Такі ігри часто передбачають бій один на один між двома досвідченими бійцями.

Якщо вам подобаються такі спаринги, гра MFS: MMA Fighter - відмінне місце, щоб перевірити свої навички на професійній арені ММА. Якщо ж ви шанувальник безжальних кривавих боїв, Ultimate Mortal Kombat 3 - оновлена версія класичної гри з однокористувацьким і багатокористувацьким режимами боротьби.

Ігри у жанрі «Побий їх усіх» також підпадають під категорію файтингів з такими його впливовими класичними іграми, як Streets of Rage. Ще однією подібною грою Cyber Rage Retribution, з якою жанр «Побий їх усіх» отримав кіберпанкову спрямованість. Ви також можете боротися з нескінченними нападами супротивників в іграх Spider Hero Street Fight і Double Dragon!

Файтинги у режимі онлайн

Хочете пограти у файтинг онлайн? Ви можете приєднатися до великої багатокористувацької бійки у грі Brawls.io, попрацювати над своїм персонажем і зробити його сильнішим. Щоб взяти участь у багатокористувацьку сутичку за участю великих зелених огрів, застрибуйте в болото та боріться з іншими Шреками у грі Shrek.fun.

Більше ігор файтингів

Ознайомтеся з повною колекцією наших файтингів, щоб знайти інші ігри даного жанру, починаючи з реслінгу та закінчуючи стріляниною.

Такі світові ігри-бестселери, як Street Fighter, Tekken і Mortal Kombat, сформували ландшафт файтингів і зробили свій внесок у створення креативних піджанрів.

Також існують такі веселі файтинги, як Kuja, де, будучи п'яним хлопцем, потрібно розмахувати кулаками у клубі. Використання фізики ragdoll робить цю гру безкінечно захоплюючою. Прийміть свою улюблену бойову стійку та знайдіть собі файтинг, який підходитиме вам по всім параметрам!


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Ігри про Бойові Дії?

 1. Wrestle Bros
 2. Monster Life
 3. Funny Blade & Magic
 4. Drunken Boxing
 5. Fight Arena Online
 6. Super Bandit RIP
 7. Clash of Skulls
 8. Dino World: Merge & Fight
 9. Striker Dummies
 10. Puppet Fighter 2 Player

Які найкращі Ігри про Бойові Дії для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Wrestle Bros
 2. BrutalMania.io (Brutal Mania)
 3. Keep Out
 4. Stickman Fighting: Super War
 5. Clash of Cakes

Що таке Ігри про Бойові Дії?

Ігри файтинги передбачають рукопашні бої між персонажами. Ці бої також можуть проводитися із використанням зброї, бойових мистецтв і техніки вуличних боїв. Багато файтингів - багатокористувацькі ігри, тому ви можете грати зі своїми друзями офлайн або онлайн!

Грайте в найкращий онлайн Ігри про Бойові Дії безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Wrestle Bros та багато іншого прямо зараз!
Показати більше