Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Hobo

Рейтинг:
9,1
(44 559 голосів)
технології:
Flash (emulated)
Платформа:
Browser (desktop-only)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Hobo - це перший файтинг із серії Hobo. Пересувайтеся по вулицях та розпочинайте випадкові бійки, використовуючи різноманітні комбінації рухів. Використовуйте свій низький соціально-економічний статус як зброю, б'ючи і виблююючи на всіх, хто перебуває на вашому шляху.

Здійснюйте помсту волоцюги

Прогулюйтесь містом, починаючи бійки з перехожими та іншими бездомними людьми. Дехто спробує напасти на вас першим, інші будуть займатися своїми справами, і вам доведеться переслідувати їх, як справжній безумець.

Розблокуйте нові комбо

Проходячи кожну частину міста, ви отримуватимете нові та огидні комбінації, які зможете нанести на різних перехожих. Ви зможете бити, пнути, плювати, виблювати та виконувати ще багато рухів, які ми навмисно приховуємо через їх огидність. Щоб дізнатися про них, вам доведеться самостійно грати в гру!

Використовуйте навколишнє середовище на свою користь та піднімайте під час бою баки та пляшки. Гра стає важчою по мірі вашого прогресу, а у фіналі будуть очікувати боси. Якщо гра здається надто легкою, ви можете збільшити рівень складності.

Ще більше ностальгійних ігор

Hobo - це класична Flash гра, відома з 2008 року. Це тип гри, який важко знайти в сучасному світі, оскільки ви граєте за бездомного, який нападає на всіх. Інші ностальгійні ігри з 2008 року та ще раніших періодів включають Motherload та Papa's Burgeria.

Особливості

  • Розпочинайте бійки з усіма, кого бачите
  • Налаштовуйте рівень складності на зручний для вас рівень
  • Розблоковуйте нові комбінації по мірі прогресу
  • Дивуйтесь ностальгію за грами Flash

Дата випуску

Жовтень 2008

Платформа

  • Веб-браузер
Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама