.io ігри

Змагайтесь з іншими гравцями в режимі реального часу у наших .IO іграх. .IO ігри включають у себе класику на зразок Slither.io та Agar.io, а також новіші .io ігри, такі як Shell Shockers та Krunker.

FAQ

Що найбільш популярне у категорії .io ігри?

 1. Shell Shockers
 2. Betrayal.io
 3. Slither.io
 4. Krunker.io
 5. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)
 6. Taming.io
 7. Stabfish.io
 8. War Brokers (.io)
 9. Worms.Zone
 10. Smash Karts

Які найкращі .io ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Shell Shockers
 2. Betrayal.io
 3. Slither.io
 4. Krunker.io
 5. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)

Що таке .io ігри?

Io ігри - це серія багатокористувацьких ігор в режимі реального часу, назва яких закінчується розширенням домену "io". Домен .io верхнього рівня (ccTLD) спочатку був кодом країни з Британської території Індійського океану, але був популяризований для ігор деякими хітами в жанрі .io games. Ігри - це багатокористувацькі ігри, які передбачають битви на арені в реальному часі. Гравці заробляють бали, вбиваючи інших гравців. Кращі гравці занесені до таблиці лідерів. Оригінальні ігри .IO - Agar.io та Slither.io.


Наші .io ігри

Покажіть свої навички, перевершивши високі бали людей та підніміться на вершину лідерських списків у таких іграх, як Agar.io та Slither.io. Ці багатокористувацькі ігри на основі браузера мають унікальний геймплей та нескінченну конкуренцію у режимі реального часу. Ми оновлюємо список щотижня, щоб переконатися, що ви завжди можете грати в найсвіжіші .io ігри. Усі ці ігри розблоковані, тому ви можете грати в них будь-де у будь-який час.

Історія .io ігор

Найпершою .io грою була Agar.io. Вона була створена у 2015 році Матеусом Валадарес, бразильським розробником програмного забезпечення, та випущена на інтернет-форумі 4chan. Це стало сенсацією усього за одну ніч, привернувши увагу мільйонів гравців. У грі представлені клітини, які зростають при поїданні агару чи інших гравців, і які можна розділити. Agar.io був придбаний Miniclip через кілька місяців після його первинного випуску.

Успіх Agar.io надихнув інших розробників на створення подібних багатокористувацьких ігор в режимі реального часу. Стівен Хоуз, розробник з Мічигану, США, створив Slither.io у березні 2016. У цій грі гравці повертаються у світ класичної змійки у вдосконаленій, багатокористувацькій версії. Гравці бігають по арені, їдять кульки, щоб виростити своїх змійок. Все, що потрібно, щоб померти - це одне зіткнення з іншим гравцем (або самим собою). Гра досягла свого апогею в липні 2016 року, маючи дохід понад 100 000 доларів на день (за даними Wall Street Journal).

Diep.io була випущена у квітні 2016 року Матеусом Валадарес. У грі є різні танки, які можна вдосконалити, знищуючи інших гравців. Гра була сприйнята в основному позитивно (хоча і не так позитивно, як Agar.io) і досі залишається хітом.

Ці 3 гри надихнули нових розробників на створення багатьох інших .io ігор, наприклад Bonk.io, Wormax.io, Wormate.io, Paper.io 2, Brutes.io, Spinz.io, і так далі. Їх стало забагато, щоб запам'ятати, саме тому ми зібрали їх тут, на CrazyGames!

Навіть після стількох років після створення перших .io ігор, розробники все ще випускають нові .io ігри. Деякі ігри швидко зникають, але деякі створюють стійку базу для гравців. Прикладами таких довговічних .io ігор є Shell Shockers, Krunker і Zombs Royale.

Властивості .io ігор

.IO ігри бувають різних форм і кольорів, але вони мають деякі спільні властивості:
 • Гравці ростуть, з'їдаючи або вбиваючи інших гравців. Зростаючи, вони піднімаються на дошці лідерів.
 • Гра відбувається на арені. Ця арена може бути або фіксованого розміру, або скорочуватися (в іграх у стилі Battle Royale).
 • Практично всі ігри використовують технологію HTML5 для запуску в будь-якому сучасному браузері.
 • Ігри є надзвичайно конкурентоспроможними та мають багатокористувацький геймплей у режимі реального часу.

.Io ігри натхненні Fortnite

Ігри, натхненні Fortnite / PUBG io, також дуже цікаві. У цьому жанрі - наші 2 найпопулярніші ігри це Surviv.io та the amazing Zombs Royale. Бійся, поки ти не останній гравець, що вижив на арені, що постійно зменшується! Якщо ви любитель стратегій, ретро, шутерів або ігор на платформах, вам буде з чого вибрати. Тому зупиніться та приміть бій!

Інші визначні .io ігри

Неможливо обговорити всі наші .io ігри (саме тому у нас є зручний список), але ось кілька визначних ігор.

Krunker.io це .io шутер від першої особи, спочатку випущений в травні 2018. Він має 3D-графіку і піксельну графіку, аналогічну Minecraft.

Shell Shockers - це інша .io гра від першої особи, але цього разу ви берете під контроль яйце. Гра розроблена Міністерством яєць та молочних продуктів Білорусі. Ваша мета - вбити інших гравців (які теж яйця!), використовуючи різноманітну зброю.

Little Big Snake переносить геймплей на основі змій на інший рівень. Геймплей підтримує Slither. Він створений російською компанією Neodinamika і має такі особливості як "симпатичні маленькі великі змійки, що ідять жуків, та інших змій". Багато інших ігор, натхнених Slither, набули популярності, в тому числі Wormate та Worms Zone.

Будьте готові контролювати чорну діру у Hole.io. Поглинайте все, що наближається до вас, включаючи інших гравців. Час обмежений, тому не зволікайте!

Завойовуйте територію у Paper.io 2 по колам. Грайте з друзями або з людьми з усього світу в цій багатокористувацькій грі в режимі реального часу!


Ми зібрали 646 найкращих безкоштовних онлайн .io ігри. Ці ігри включають браузерні ігри як для комп'ютера, так і для мобільних пристроїв, а також програми для ігор на водіння для ваших телефонів та планшетів Android та iOS. Тут ми показуємо вам ігри 1 - 70, включаючи Shell Shockers, Betrayal.io, Slither.io та багато інших безкоштовних ігор.
Показати більше