.io ігри

Вступайте у бій та змагайеся з іншими гравцями у найновіших .io іграх. Насолоджуйтесь як класичними .іо іграми, такими як Slither.io, так і найсучаснішими іграми даного жанру на кшталт Betrayal.io, Shell Shockers, Krunker та Ducklings. ІО гри у цьому списку упорядковані за популярністю.

Набуття .io іграми популярності

Першою грою у жанрі .io стала Agar.io. Вона була розроблена Матеусом Валадаресом у 2015 році та здобула значну популярність завдяки Інтернет-форуму 4chan. Гра обертається навколо світу клітин, які набирають масу за рахунок поїдання агар-агару та один одного. Через кілька місяців після випуску гру придбала компанія Miniclip, що стало поштовхом до появи окремого жарну.

Наступні ігри зосередилися на принципі вирощування персонажа, який зробив Agar настільки популярною, закріпивши ідею .io як жанру, а не просто розширенням домену. Slither.io стала однією з таких ігор, з такою ж простою, але захоплюючою концепцією, тільки зі зміями. Цю концепцію вирощування персонажа також продовжили інші ігри на кшталт Little Big Snake, однак вони ще доповнили її системою рівнів та кваліфікацій, що сприяло бажанню геймерів знову і знову повертатися до цих ігор.

Як грати в IO ігри

Багато .io ігор все ще базуються на принципі вирощування персонажа за рахунок споживання їжі та поїдання інших гравців. Ваша мета - дістатися до вершини таблиці лідерів та утримуватися там, допоки ви не станете найбільшим! Основні характеристики IO ігор:

 • Велика багатокористувацька онлайн-арена з конкурентною таблицею лідерів.
 • Проста логіка гри, яка робить ігровий процес зрозумілим для будь-кого.
 • Гравці, які ростуть за рахунок споживання їжі, а часто й інших гравців.
 • Переважно "виживання найсильніших" у масовій боротьбі, іноді з груповим геймплеєм.

Найновіші IO ігри

.io ігри практично вже сягнули того, що включили в себе усі без виключення жанри ігор, починаючи від ігор-шутерів з розбиванням яєць, таких як Shell Shockers, закінчуючи королівськими битвами за виживання на кшталт Zombs Royale. Також одними з найновіших .іо ігор є Ducklings та фантастично-футуристична гра-шутер Ev.io. Обидві гри були випущені у 2021 році і вже набули популярності на CrazyGames. Перегляньте також 1v1.lol, Hole.io та Paper.io 2 - інші круті ІО ігри, які не залишають геймерів байдужими.

У більшість .іо ігор можна безперешкодно грати на мобільних пристроях та комп’ютерах, оскільки елементи управління дуже прості. Перегляньте повну колекцію ІО ігор на цій сторінці та обов’язково повертайтеся на неї, щоб бути в курсі найновіших і найкращих браузерних .io ігор!


FAQ

Що найбільш популярне у категорії .io ігри?

 1. Shell Shockers
 2. Smash Karts
 3. Ships 3D
 4. EvoWars.io
 5. Voxiom.io
 6. Bloxd.io
 7. MiniGiants.io
 8. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)
 9. Ninja.io
 10. Rocket Bot Royale

Які найкращі .io ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Bloxd.io
 2. EvoWorld.io (FlyOrDie.io)
 3. Gulper.io
 4. Territorial.io
 5. BattleDudes.io

Що таке .io ігри?

ІО ігри - це онлайн-ігри, в які ви можете грати безкоштовно у своєму браузері. Характерним для .io ігор є багатокористувацький онлайн-режим. Крім того, ці ігри зазвичай мають розширений домен "іо", що означає "Індійський океан".

Ми зібрали 414 найкращих безкоштовних онлайн .io ігри. Ці ігри включають браузерні ігри як для комп'ютера, так і для мобільних пристроїв, а також програми для ігор на водіння для ваших телефонів та планшетів Android та iOS. Тут ми показуємо вам ігри 1 - 70, включаючи Shell Shockers, Smash Karts, Ships 3D та багато інших безкоштовних ігор.
Показати більше