Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Miniblox

Рейтинг:
8,6
(291 526 голосів)
Розробник:
Miniblox
Звільнений:
березень 2024 р.
Останнє оновлення:
червень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Miniblox - це онлайн-гра з воксельованою графікою та різноманітним вибором міні-ігор. Досліджуйте безмежні можливості, занурюючись у яскравий світ творчості та змагань. Приєднуйтесь, і нехай воксельні пригоди розпочнуться!

Як грати

Основні режими гри

У Miniblox є два основні режими гри - виживання та творчий. Як і в Minecraft, виживання передбачає, що ви починаєте з нуля з метою виживання, тоді як творчий режим дає вам свободу дій, щоб робити те, що ви хочете. Якщо ви хочете бути впевнені, що приєднаєтеся до гри з іншими гравцями, натисніть кнопку "Переглянути", щоб переглянути список активних ігор з гравцями!

Створення світу

Як і в інших творчих воксельних іграх, ви можете збирати ресурси, видобувати корисні копалини, будувати споруди та створювати різні предмети для прогресу. Ви також можете створювати та завантажувати світи з унікальними характеристиками, ландшафтами та використовувати кастомні насіння для створення світів зі спеціальним набором налаштувань.

Міні-ігри

У Miniblox є широкий спектр міні-ігор з різними цілями. Ви можете взяти участь у PvP-режимах, таких як Eggwars та Skywars, або продемонструвати свої навички стрибків у паркурі. Ось повний список ігор для розвідування!

  • KitPvP
  • Skywars
  • Eggwars у парах
  • Eggwars у квадраті
  • Spleef
  • Дуелі моста
  • Один у колчані
  • Класичний PvP

Гра в режимі онлайн

У Miniblox доступний набір соціальних можливостей. Ви можете додавати друзів, створювати користувацькі кімнати зі своїми вимогами й запрошувати інших гравців приєднатися до вас.

Збирайте монети зі своїх ігор та щоденний бонус за вхід, щоб придбати нові скини!

Більше ігор подібного жанру

На CrazyGames ви зможете знайти ще безліч безкоштовних та веселих ігор, подібних до Miniblox. Якщо ви шукаєте наступну гру, ми рекомендуємо Bloxd, подібну гру з різноманітними режимами гри. Якщо ви бажаєте більше бойових вражень, зверніть увагу на Voxiom.io.

Дата виходу

січні 2019 року

Платформа

Веб-браузер (для комп'ютера та мобільних пристроїв)

Останнє оновлення

17 черв. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама