Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Багатокористувацькі ігри

Змагайтеся та кооперуйте з гравцями з усього світу у нашій великій колекції багатокористувацьких ігор.

Багатокористувацькі онлайн-ігри

Багатокористувацькі ігри ідеально підходять для тих, хто хоче підкорити світ у веселих онлайн-битвах і відкритих 3D-світах. Якщо ви не знаєте, у яку наступну гру хочете зіграти, прочитайте деякі наші топ-рекомендації.

Багатокористувацькі IO ігри

Найпопулярніші багатоцористувацькі ігри включають відкриту арену і битви у реальному часі з іншими гравцями. Багато з цих ігор із битвами на арені називаються .io іграми. Вони завжди доступні для гри у вашому браузері, при цьому нічого не потрібно завантажувати.

Популярною .io грою на даний час є онлайн-гра Betrayal.io. Її натхненником стала гра Among Us, і в ній покращені деякі аспекти цієї відомої оригінальної гри.

Онлайн-шутери

Більшість онлайн-шутерів – ігри FPS (шутери від першої особи). Це одні з найпопулярніших багатокористувацьких ігор, які з'явилися з виходом таких дуже впливових ігор, як Counter-Strike.

І хороша новина у тому, що ви можете грати в аналогічні FPS-гри у своєму браузері. Bullet Force і Krunker - це два шутера, у які можна грати в Інтернеті і які мають активні спільноти. Так що ви завжди зможете знайти собі тут партнера по грі!

MMO-ігри

Масові багатокористувацькі онлайн-ігри (MMO) мають багато активних користувачів і часто дуже віддані спільноти. Зазвичай їх дія відбувається у величезних відкритих світах, заснованих на фентезі та міфології.

У ці ігри не завжди можна грати у браузері, але деякі з них безперечно варто завантажити.

Ми рекомендуємо такі визнані критиками MMO-ігри, з якими ви можете безкоштовно отримати найкращий досвід від гри у даному жанрі:

Інші багатокористувацькі ігри

Не всі багатокористувацькі ігри доступні в Інтернеті. Для деяких з них характерний локальный ігровий процес між двома гравцями. Якщо вам потрібна така багатокористувацька гра, ознайомтеся з нашими іграми для двох гравців.

Існують також багатокористувацькі гонки, файтинги і будь-які інші ігри, які ви тільки можете собі уявити, тільки вони - у режимі онлайн і ви повинні грати з іншими геймерами, які можуть бути більш серйозними противниками, ніж ШІ.

Грайте безкоштовно

Всі наші багатокористувацькі ігри - безкоштовні, і в більшість з них можна грати у браузері. Безкоштовні дійсно означає абсолютно безкоштовні, але у деяких іграх є можливість купувати предмети для візуального оформлення, а іноді й інші внутрішньоігрові предмети.


FAQ

Що найбільш популярне у категорії Багатокористувацькі ігри?

 1. Bloxd.io
 2. EvoWars.io
 3. DEADSHOT.io
 4. Miniblox
 5. Racing Limits
 6. Smash Karts
 7. Build and Crush
 8. Shell Shockers
 9. BuildNow GG
 10. Jump Guys

Які найкращі Багатокористувацькі ігри для гри на телефонаї та планшетах?

 1. Bloxd.io
 2. Ludo King
 3. EvoWars.io
 4. Gulper.io
 5. BattleDudes.io

Які недооцінені Багатокористувацькі ігри?

 1. Bloxd.io
 2. Smash Karts
 3. Shell Shockers
 4. Snake.io
 5. Agar.io
 6. Diep.io
 7. Backgammon Online
 8. Krunker
 9. Zombs Royale (ZombsRoyale.io)
 10. LOLBeans io
 11. 1v1.LOL
 12. Four Colors
 13. Rummikub

Що таке Багатокористувацькі ігри?

У багатокористувацьких іграх беруть участь двоє або більше гравців, які змагаються або кооперують між собою. Ігри зазвичай проходять в онлайн-режимі та з можливістю грати наодинці. У багатьох багатокористувацьких іграх змагаються гравці з усього світу, у той час як інші ігри - прості, захоплюючі та веселі ігри, які підходять людям будь-якого віку.

Грайте в найкращий онлайн Багатокористувацькі ігри безкоштовно на CrazyGames, не потребує завантаження чи встановлення. 🎮 Грайте в Bloxd.io та багато іншого прямо зараз!
Показати більше