Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Krunker

Рейтинг:
9,1
(440 281 голосів)
Розробник:
Yendis Entertainment
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), Steam
Вікі-сторінки:

Krunker (.io) - це швидкий піксельний шутер від першої особи. У цій грі гравці потрапляють в піксельний ландшафт, щоб боротися з іншими гравцями по всьому світу. Krunker.io можна грати як випадково, щоб згаяти час, так і серйозно, змагаючись з іншими фанатами FPS.

Порівняно з іншими конкурентними іграми на Roblox, ми встановили, що постійне вдосконалення та виклики Krunker - кращий підхід. Не потрібно мати потужний ПК, щоб грати в ці ігри, що економить гроші й дозволяє грати всім у вашій групі друзів.

Огляд від FamilyGamingDatabase.

Ігровий процес Krunker.io

Приєднайтесь до бурхливої та швидкотечної дії Krunker.io. У цій грі реакція та вміння міцно прицілюватися - ваші головні переваги. Швидко переміщуйтеся, щоб уникати вогню, і впевнено стріляйте, щоб знищити ворога точними пострілами. Ви можете швидко приєднатися до гри для миттєвої дії або вибрати власні режими гри в меню сервера.

Класи

Перед боєм виберіть один з 11 різних класів, таких як детектив, ракетник, агент, бігун, стрілець і мисливець. Кожен клас має свій стиль і одяг, а також різну основну та додаткову зброю. Наприклад, стрілець має автоматичну гвинтівку та пістолет. Виберіть клас, який відповідає вашому стилю гри або освоюйте всіх.

Зброя

Крім різних класів, гра також має розмаїту зброю. Оберіть собі смертоносну зброю, як-от автоматичну гвинтівку, снайперську гвинтівку, дробовик, револьвер або навіть дві пістолети-узі. Різні види зброї мають свої сильні і слабкі сторони. Наприклад, снайперська гвинтівка має приціл і велику силу вогню для швидкого нейтралізування ворогів, але для її ефективного використання потрібно точно прицілитися.

Карти

Krunker.io має великий вибір карток, створених як розробниками гри, так і фанатами. Гравці можуть самостійно створювати свої карти, що дає сотні варіантів для вибору. Креативність дизайну карток вражає. Ви можете грати на різних місцевостях - від скельних лавових полів до давніх ацтекських пірамід.

У розділі соціальної гри гравці можуть відстежувати свої результати, зокрема лідерів і іншу статистику. Покажіть свої навички гри в FPS і спробуйте зайняти місце у лідерів.

Поради для Krunker

 • Спробуйте різні види зброї та виберіть ті, з якими вам краще грається.
 • Часто оглядайтесь і контролюйте обстановку, щоб виявити наявність ворогів.
 • Тренуйтесь! Це єдиний спосіб розвинути навички професійного гравця у шутері від першої особи.
 • Ви можете приєднатися до конкретної гри Krunker, натиснувши кнопку "Приєднатися" і введіть URL-адресу або код гри.
 • У грі є предмети для найвірніших шанувальників.

Особливості

 • 11 різних класів, щоб підібрати під свій стиль гри
 • Проста і зрозуміла графіка для чіткої видимості
 • Зберігає коріння стандартних шутерів від першої особи
 • Сотні користувацьких серверів і мап
 • Швидкотечна дія з фокусом на навичках гравця

Дата виходу

Krunker було випущено в червні 2018 року і постійно оновлюється новим вмістом.

Платформи

Krunker - це ігра-браузер. Спочатку вона була створена для комп'ютера, але тепер доступна також на мобільних пристроях, як iOS та Android. Крім того, гру було випущено на платформі Steam з лютого 2021 року. Якщо вам подобається грати в Krunker, перегляньте наші інші .io ігри для більше швидких шутерів, наприклад, Shell Shockers.

Розробник

Krunker розроблена Сідні де Врісом, який раніше створив інші .io-ігри, такі як MooMoo.

Управління

 • WASD - переміщення
 • Ліва кнопка миші - стрільба
 • R - перезавантаження
 • C - приціл / зумування
 • Пробіл - стрибок
 • SHIFT - присісти
 • F - розпилення фарби

FAQ

Що таке Krunker.io?

Krunker.io - це швидкий піксельний шутер від першої особи. У цій браузерній грі гравці потрапляють у піксельний світ і борються проти інших гравців, з усього світу.

Чи можу я відтворити Krunker.io у повноекранному режимі?

Ви можите грати у Krunker у повноекранному режимі, натискаючи на іконку повноекранний режим. Іконку повноеранного режиму можна знайти в правому нижньому куті гри.

Як я можу приєднатися до сервера Krunker?

На головному екрані ви можете натиснути \" Браузер серверів \ ". Відкриється список серверів, упорядкованих за місцем розташування. Рекомендується вибрати сервер, який знаходиться недалеко від місця вашого розташування, щоб мінімізувати затримку.

Хто створив Krunker.io?

Krunker створений Сідні де Фрізом, який раніше робив інші .io ігри, такі як MooMoo.

Чи можете ви завантажити Krunker.io?

Krunker - це веб-браузерна гра. Це означає, що вам не потрібно завантажувати його, але ви можете відтворювати у веб-браузері, такому як Chrome або Firefox.

Відео ігрового процесу

Реклама
Steam Store Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама