Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Krunker

Рейтинг:
9,1
(435 011 голосів)
Розробник:
Yendis Entertainment
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), Steam
Вікі-сторінки:

Krunker (.io) - це динамічний піксельний шутер від першої особи. У цій грі вас закидує у піксельний світ боротися проти інших гравців з усього світу. У цю гру можна грати просто, щоб убити час, або ж серйозно - змагаючись проти інших затятих фанатів гри Krunker.

Геймплей Krunker.io

Приєднуйтесь до сумбура ​​та динаміки гри Krunker.io. У цій грі, схожій на такі топові шутери від першої особи, як Counter-Strike, швидкість реакції та прицілювання - ваші найголовніші засоби боротьби. Швидко рухайтеся, щоб уникати ворожого вогню та стріляйте нещадно, щоб прицільно знищувати своїх супротивників. Ви можете приєднатися до гри та почати діяти прямо зараз або ж самостійно обрати режим гри у меню сервера.

Класи

Перед боєм оберіть собі одного з 11 різних класів бійців, таких як детектив, ракетник, агент, бігун, лучник та мисливець. Кожен клас має різний стиль та обмундирування. Крім того, кожен тип має різну основну та другорядну зброю. Наприклад, снайпер володіє штурмовою гвинтівкою та пістолетом. Оберіть клас бійця, який відповідає вашому стилю гри, або опануйте їх усі.

Зброя 

Окрім різних класів, ця гра також має велике різноманіття крутої зброї. Обирайте собі серед такої смертоносної зброї, як штурмова гвинтівка, снайперська гвинтівка, дробовик, револьвер або навіть парні узі. Зброя може мати збалансовані параметри або якась з її характеристик буде домінуючою. Наприклад, снайперська гвинтівка має приціл і високу вогневу міць, щоб швидко вбивати ворогів, але ви повинні мати чітку ціль для того, щоб вона була ефективною. 

Карти

Krunker.io має величезний вибір карт, створених як самими розробниками гри, так і її фанами. Користувачі можуть виставляти власні розроблені карти, у результаті чого для вашого вибору представлені сотні різних карт. Креативність дизайнів карт просто зашкалює. Ви можете грати на чому завгодно - від скелястих лавових ландшафтів до стародавніх ацтекських пірамід.

Зрештою, гравці можуть відстежувати свої результати у соціальному розділі, який включає таблиці лідерів та іншу статистику. Перевірте, чи зможете ви зайняти місце у сьогоднішній таблиці лідерів зі своїми навичками гри у шутери від першої особи.

Дата випуску

Гра Krunker була випущена у червні 2018 року та постійно оновлюється новим контентом.

Характеристики

 • Вибір з 11 різних класів бійців для вашого стилю гри
 • Проста, чітка естетика для гарної видимості
 • Зберігає геймплей оригінальних шутерів від першої особи
 • Сотні користувацьких серверів та карт
 • Динамічний екшен, з упором на навички

Платформи

Krunker - браузерна гра. Першочергово вона була розроблена для комп’ютера, але наразі гра також доступна на мобільних пристроях з iOS та Android. Крім того, з лютого 2021 року гра доступна у Steam. Якщо вам подобається гра Krunker, ознайомтеся з іншими нашими .io іграми, щоб відкрити для себе такі динамічні ігри, як наприклад Shell Shockers.

Розробник 

Гра Krunker була розроблена Сідні де Врісом, який до цього створив інші .io ігри, одна з яких - MooMoo.

Корисні поради до гри

 • Спробуйте зіграти різними видами зброї та оберіть ту, з якою ви граєте краще за все.
 • Часто оглядайтеся та прочісуйте місцевість, щоб виявити ворога.
 • Тренуйтесь! Це єдиний шлях прокачати професійні навички гри у шутер від першої особи.
 • Ви можете приєднатися до конкретної існуючої гри Krunker, натиснувши “join” (приєднатися) та уввівши URL-адресу або код гри.
 • Гра має тематичну продукцію для запеклих фанів, яку ви можете знайти тут!

Поширені запитання

Що таке Krunker.io?

Krunker.io - це динамічний піксельний шутер від першої особи. У цій грі вас закидує у піксельний світ боротися проти інших гравців з усього світу. 

Чи можу я грати у Krunker.io у повноекранному режимі?

Ви можите грати у Krunker у повноекранному режимі, натиснувши іконку повноекранного режиму. Іконку повноеранного режиму можна знайти у правому нижньому куті гри.

Як я можу приєднатися до сервера Krunker? 

У головному вікні ви можете натиснути на "Server browser" (“Браузер серверів"). Відкриється список серверів, упорядкованих за місцем розташування. Рекомендується обрати сервер, який знаходиться до вас найближче, щоб мінімізувати затримки.

Хто створив гру Krunker.io?

Гра Krunker була розроблена Сідні де Врісом, який до цього створив інші .io ігри, одна з яких - MooMoo.

Чи можна завантажити Krunker.io?

Krunker - браузерна гра. Це означає, що вам не потрібно її завантажувати, натомість ви можете грати у неї у таких браузерах, як Chrome або Firefox.

Управління

 • WASD - переміщення
 • Ліва кнопка миші - стрільба
 • R - перезавантаження
 • C - приціл / зумування
 • Пробіл - стрибок
 • SHIFT - присісти
 • F - розпилення фарби

FAQ

Що таке Krunker.io?

Krunker.io - це швидкий піксельний шутер від першої особи. У цій браузерній грі гравці потрапляють у піксельний світ і борються проти інших гравців, з усього світу.

Чи можу я відтворити Krunker.io у повноекранному режимі?

Ви можите грати у Krunker у повноекранному режимі, натискаючи на іконку повноекранний режим. Іконку повноеранного режиму можна знайти в правому нижньому куті гри.

Як я можу приєднатися до сервера Krunker?

На головному екрані ви можете натиснути \" Браузер серверів \ ". Відкриється список серверів, упорядкованих за місцем розташування. Рекомендується вибрати сервер, який знаходиться недалеко від місця вашого розташування, щоб мінімізувати затримку.

Хто створив Krunker.io?

Krunker створений Сідні де Фрізом, який раніше робив інші .io ігри, такі як MooMoo.

Чи можете ви завантажити Krunker.io?

Krunker - це веб-браузерна гра. Це означає, що вам не потрібно завантажувати його, але ви можете відтворювати у веб-браузері, такому як Chrome або Firefox.

Відео ігрового процесу

Реклама
Steam Store Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама