164 495
рейтинги
9,0

Voxiom.io - це багатокористувацький піксельний 3D-шутер від першої особи у режимі реального часу та з картами для розгрому. Гра була створена під впливом таких популярних ігор, як Minecraft, Fortnite, Counter-Strike і Call of Duty. На сьогодні гра має два ігрових режими - "захоплення дорогоцінних каменів" і "королівська битва". Щоб перемогти, гравці повинні будувати, виготовляти та стріляти, застосовуючи відповідні стратегії.

Інвентар

Гра Voxiom.io має динамічну систему інвентаря. На полі бою гравці повинні ретельно комплектувати свій інвентар, щоб мати у своєму розпорядженні найнеобхідніші предмети, за допомогою яких забезпечити собі перемогу. Кожен гравець має 5 слотів для патронів, 5 слотів для рюкзаків та 5 слотів для "гарячої панелі" (предмети, які найчастіше використовуються).

Функція виготовлення

Зброя та блоки матеріалів можуть бути виготовлені / модернізовані за допомогою функції виготовлення. За замовчуванням гравці можуть створювати базові предмети у своєму інвентарі. Однак більш досконале виготовлення, наприклад покращання для вогнепальної зброї, потрібно робити за допомогою верстака. Гравці можуть отримати доступ до нього, перебуваючи поруч із блоком верстака та відкривши свій інвентар.

Зброя

Є п’ять різних класів зброї: загальна, незвичайна, рідкасна, епічна та легендарна. Клас кожної зброї позначається відповідним кольором. Зброя вищого класу має кращі характеристики, наприклад рівня нанесення ушкоджень і часу перезарядки. У грі також є системи точності наведення та віддачі. Для прицілювання гравці можуть використовувати клавішу F або праву кнопку миші.

Блоки

Кожен блок у грі Voxiom.io має різні властивості. Деякі блоки важче розбивати, ніж інші. Для збирання блоків у гравців є лише лопата. Рудні блоки - це спеціальні блоки, що містять дорогоцінні камені, які потім можна використовувати для виготовлення предметів. Система фізики блоків у грі забезпечує руйнування плаваючих блоків під час їх копання.

Карта

Кожний матч у цій грі - унікальний і випадковий. Під час гри токсичний туман згущується та поступово зменшує зону для дій. Ми регулярно оновлюємо карту новими випадковими функціями та структурами.

Більше шутерів

Якщо вам сподобалася гра Voxiom, обов’язково ознайомтеся з усіма нашими шутерами від першої особи та іграми у жанрі королівської битви. До деяких популярних шутерів відносяться Merc Zone і Shell Shockers. Останній є приголомшливим онлайн-шутером від першої особи, де всі гравці - яйця!

Корисні поради

 • Тисніть клавішу F або утримуйте праву кнопку миші, щоб краще прицілитися
 • Функція виготовлення може покращити параметри зброї
 • Деякі матеріали завжди містять кращі трофеї, ніж інші
 • Утримуючи блок, клацніть правою кнопкою миші, щоб перейти у режим будівництва стіни, та розмістіть одразу комплекс із блоків
 • Приєднуйтеся до розбрату, щоб мати доступ до чату ігрової спільноти та отримувати найсвіжішу інформацію та новини!

Проходження

Управління

 • WASD - переміщення
 • Пробіл - стрибок
 • X - відкрити інвентар (клік лівою та правою кнопками миші, щоб поміняти місцями предмети)
 • Утримання C - присісти
 • Утримання SHIFT - біг
 • Утримання TAB - перегляд карти
 • Ліва кнопка миші – основна дія з предметом: стрільба / використання предмета / споживання предмета
 • Права кнопка миші / F - вторинна дія з предметом: прицілювання / перемикання режиму розміщення блоку 

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама