Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Mini Royale: Nations

Рейтинг:
8,9
(251 478 голосів)
Розробник:
Faraway
Звільнений:
листопад 2021 р.
Останнє оновлення:
квітень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop-only)
Вікі-сторінки:

Mini Royale: Nations - це безкоштовна браузерна гра у жанрі FPS та соціальної стратегії. Головним шутером є стратегічна гра з контролем над землею із глибоким акцентом на клани, альянси та соціальні механіки.

Потребуєте допомоги? Напишіть на [email protected]

Приєднуйтесь до нашого сервера Discord: https://discord.gg/faraway

Режими гри

У Mini Royale: Team Deathmatch, Capture the Flag і Free For All — три режими гри. Приєднуйтесь до матчів тривалістю 2-3 хвилини із 9 іншими гравцями, щоб отримувати XP та підвищувати рівень, виконувати квести і заробляти очки Battle Pass для розблокування скинів героїв і зброї. Грайте на публічних серверах або у приватних кімнатах. Хочете грати з другом? Створіть команду для гри з до 2 іншими гравцями у одній команді.

Battle Pass

Mini Royale має новий Battle Pass кожного сезону. Гравці можуть заробляти очки Battle Pass, беручи участь у матчах, виконуючи квести і перемагаючи у кланових війнах. Зароблені очки Battle Pass розблоковують рівні і призи, такі як кулі, $BUTTER і скини. Очки Battle Pass іноді також можуть бути призами за громадські заходи, які проводяться на нашому сервері Discord!

Преміум-скини та скини здобичі

У Mini Royale є два типи скинів: преміум-скини та скини здобичі. Скини здобичі можна отримувати за допомогою Battle Pass, квестів і кланових війн. Приміщені преміум-скини або створюються за допомогою Fusion у лабораторії. Володіння преміум-скінами розблоковує доступ до преміум Battle Pass та надає гравцям значні переваги для Battle Pass.

Mini Royale - гра з відкритою економікою, тому гравці можуть вільно купувати і продавати скини. Перегляньте останні колекції та заберіть собі деякі скини тут.

Квести

Квести - це невеликі завдання, за виконання яких гравці отримують призи. У Mini Royale є Щоденні квести, Сезонні квести, Спеціальні квести та Жорстокі квести. Виконання цих квестів розблоковує скини здобичі.

Кланові війни

Клани - це серце Mini Royale. Кожного тижня проходить нова кланова війна, в якій члени клану повинні координувати дії та співпрацювати, виконуючи спеціальні місії, щоб зайняти місце на оцінний таблиці кланових воєн. Через кланові війни клани отримують неймовірні призи, такі як очки Battle Pass, кулі, $BUTTER, а також призи здобичі, такі як скини героїв і скини зброї.

Злиття

У лабораторії можна зливати скини, щоб отримувати героїв і зброю з високою рідкістю. Злити можна як преміум-скіни, так і скини здобичі. Рецепти злиття випускаються хвилями і містять предмети всіх рівнів рідкості: Незвичайні, Рідкісні, Епічні та Легендарні.

Подібні ігри

Для отримання більше ігор у жанрі мультиплеєрних стрілялок, ви можете перевірити Shell Shockers або Krunker.io.

Приєднуйтесь до нашої спільноти

Mini Royale: Nations розробляється разом з нашими гравцями. Ми тісно співпрацюємо з нашою спільнотою, щоб пропонувати важливі оновлення та покращення, які ВИ хочете бачити. Приєднуйтесь до нашого сервера Discord, щоб бачити оновлення, спілкуватися з розробниками, слухати щотижневі дзвінки про оновлення, грати з нашими модераторами, брати участь у конкурсах і розіграшах, стати бета-тестером та знайомитися з іншими гравцями, які поділяють ваші інтереси.

А також ми на Twitter!

Дата випуску

Оновлено в жовтні 2021 року до Mini Royale: Nations

Розробник

Розробник Mini Royale: Nations - Faraway

Платформа

Веб-браузер

Останнє оновлення

06 жовт. 2023 р.

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама