Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Pixel Warfare

Рейтинг:
8,7
(340 944 голосів)
Розробник:
Angel Hrisimov
Звільнений:
квітень 2022 р.
Останнє оновлення:
грудень 2023 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформа:
Browser (desktop-only)

Pixel Warfare - чудова багатокористувацька гра в жанрі FPS з блоковою графікою та 8-бітовою музикою. Геймплей класичний, швидкий і тактичний, з різними зброями та картами. Виберіть гру зі списку на екрані меню, щоб розпочати!

Як грати

Розпочніть онлайн-битву миттєво

Pixel Warfare має активні кімнати для гри, до яких ви можете приєднатися і миттєво розпочати битву в режимі онлайн! У кожній кімнаті є декілька карт і різні налаштування, тому ви знайдете ідеальну гру для себе.

Використовуйте свій арсенал зброї

Pixel Warfare має різновиди зброї, які ви можете перегортати, коли почнете гру. Від дробовика до снайперської гвинтівки, ракетниці та кулемету і багато іншого. У всіх вони є певна кількість боєприпасів. За замовчуванням у вас є доступ до всіх видів зброї, так що вам не потрібно їх розблоковувати.

Створіть приватну кімнату

Якщо ви хочете повний контроль над грою, можете створити персоналізовану гру з власними налаштуваннями. Ви можете вибрати режим гри, карту, тривалість раунду, максимальну кількість гравців, дозволену зброю та багато іншого.

Розвивайте свою статистику

Pixel Warfare запам'ятовує ваші вбивства, смерті та відношення K/D, відображаючи їх на екрані меню, щоб ви могли бачити ваші досягнення з часом.

Інші ігри, схожі на цю

Pixel Warfare - це чудовий конкурентний шутер від першої особи, який захопить вас ще більше. Після гри, перегляньте подібні онлайн-шутери, такі як Voxiom.io і Subway Clash 3D.

Розробник

Цю гру створив Ангел Хрисімов.

Останнє оновлення

20 груд. 2023 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама