Ігри Королівська битва (Fortnite.io)

Ознайомтеся з нашою колекцією безкоштовних онлайн-ігор у жанрі королівської битви (Battle Royale). На цій сторінці ви можете знайти найпопулярніші та найновіші ігри цього жанру, використовуючи фільтри.

Ігри у жанрі королівської битви (Battle Royale)

Ігри у жанрі королівської битви - одні з найпопулярніших видів ігор, доступних на ПК і консолях. Всі ми чули про Fortnite і Apex Legends. Напружена багатокористувацька гра ні на що не схожа, і якщо ви можете перемагати у цих іграх, знайте: у вас приголомшливі ігрові навички.

Популярні ігри у жанрі королівської битви

Окрім популярних повномасштабних ігор, ви, можливо, вже чули про деякі з популярних браузерних ігор у жанрі королівської битви. Наприклад, Zombs Royale - це .io гра з найвищим рейтингом у цьому жанрі.

Ще однією популярною грою є 1v1.lol, у якій вам потрібно будувати та брати участь у динамічних боях на арені. У цієї гри є активне та висококонкурентне співтовариство користувачів.

Потім є такі ігри, як Fall Beans - кумедна та весела гра, яка черпає натхнення з вірусного хіта Fall Guys.

Також ми рекомендуємо вам зіграти у Voxiom і Surviv.io.

Жанр королівської битви

  • Великі відкриті карти з різними локаціями для дослідження
  • Дві команди або кожен сам за себе
  • Карта, яка поступово зменшується
  • Тільки один гравець або команда, які вижили наприкінці

Різні відеоігри цього жанру зазвичай мають такі спільні елементи:

  • Ящики зі зброєю та бронею
  • Різні види зброї та спорядження
  • Система поліпшень для персонажів

Інші подібні ігри

Якщо вам подобається віртуальна стрілянина, битви та виконання звичайних дій, ознайомтеся цими категоріями ігор, щоб дізнатися більше:

Що таке Ігри Королівська битва (Fortnite.io) ?

Ігри у жанрі королівської битви (Battle Royale) - це багатокористувацькі онлайн-ігри, у яких гравці змагаються за те, щоб залишитися останнім, хто вижив. Зазвичай дії цих ігор відбуваються на величезній онлайн-арені з безпечною зоною, яка поступово звужується до тих пір, поки не залишиться тільки одна команда або гравець, що вижили.

Ми зібрали 61 найкращих безкоштовних онлайн ігри королівська битва (fortnite.io) . Ці ігри включають браузерні ігри як для комп'ютера, так і для мобільних пристроїв, а також програми для ігор на водіння для ваших телефонів та планшетів Android та iOS. Тут ми показуємо вам ігри 1 - 61, включаючи Voxiom.io, Zombs Royale (ZombsRoyale.io), 1v1 Battle та багато інших безкоштовних ігор.
Показати більше