Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Build Royale

Рейтинг:
8,7
(132 621 голосів)
Розробник:
LapaMauve
Звільнений:
жовтень 2018 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)

Build Royale - це батл-рояльна гра, в якій ви будуєте оборонні споруди та б'єтеся з іншими гравцями у світі 2D зверху вниз. Досліджуйте карту та знаходьте різну зброю та ресурси, які допоможуть вам знищити ворогів.

Як грати

Будуйте та боріться

Приєднайтесь до гри і швидко рухайтеся, щоб зібрати зброю та ресурси. Ви можете вирубати дерева та інші об'єкти та використовувати їх матеріал для будівництва стін. Якщо ви швидкі, ці стіни будуть дуже корисними в бойових ситуаціях. Час від часу, шторм буде наближатись, і вам доведеться поспішати, щоб уникнути смерті. Це схоже на багато інших батл-рояльних ігор, які існують.

Досліджуйте навколишнє середовище

На полі битви лежить різноманітна зброя: від снайперських гвинтівок і пістолетів з глушником до РПГ та навіть мушкетів. Використовуйте оточуючий світ та будівництво на свою користь, ховайтеся в будівлях та знищуйте ворогів. Ви можете вламуватись у різні автомобілі по карті, щоб швидко переміщуватись.

Виберіть режим гри

У стандартному режимі гри кожен бореться за себе, тому кожен є вашим ворогом. Ви також можете грати в режимі "дует" або "команда", щоб об'єднатися з друзями або з випадковими гравцями по мережі, замість того, щоб грати самотужки.

Більше ігор подібних до цієї

Якщо вам подобаються ігри з виживання, у нас є ще багато інших виживальних ігор у розділі ігри з виживання. Серед популярних подібних ігор такі як Taming.io та Diep.io.

Особливості

  • Багато видів зброї для збору
  • Велика карта для дослідження
  • Будуйте власні оборонні споруди
  • Грайте самостійно або в команді

Дата виходу

Build Royale вийшла у вересні 2018 році.

Розробник

Гру BuildRoyale.io розробив Матю Матаковіч.

Платформи

  • Веб-браузер (для комп'ютера та мобільних пристроїв)
  • Android
  • iOS

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама