Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Taming.io

Рейтинг:
8,7
(196 501 голосів)
Розробник:
LapaMauve
Звільнений:
вересень 2022 р.
Останнє оновлення:
квітень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Taming-io - це .io гра на виживання з магічними вихованцями, які б'ються на вашій стороні. Збирайте ресурси та розблоковуйте поліпшення з кожним новим рівнем. Крафтіть предмети, будуйте базу та бийтеся з іншими гравцями та їх вихованцями, щоб стати найпрошаренішим вижившим гравцем.

Як грати у Taming.io

Крафт та поліпшення

На початку гри є лише ви та ваш вихованець. Вам треба починати гру зі швидкої заготовки деревини, щоб розпочати вашу прокачку та збір ресурсів для будівництва конструкцій. Вам також потрібна зброя. Кожного разу, як ви отримуєте новий рівень, вам предствавлятиметься вибір з нагород, які можуть поліпшити ваші шанси для виживання. Цими винагородами може бути будь-що: від їжі для відновлення здоров’я до інструментів і зброї.

Не витрачайте час на розкачку. Одразу починайте будувати свою фортецю та укріплюйте її стінами та баштами. Однією з найважливіших споруд для вашої бази - це вітряк. Ця споруда автоматично генерує для вас золото.

Приручайте вихованців

Унікальність гри Taming полягає у битвах між вихованцями. На початку гри ви можете обрати собі одного з вихованців, проте ви також можете приручити до трьох диких тварин. Просто підійдіть до будь-якої неприборканої тварини та подивіться, що станеться!

Створіть команду

Оскільки Taming - це багатокористувацька .io-гра, багато інших геймерів розділяють з вами цей світ. Гарна ідея - подружитися з деякими з них, щоб створити команду. Грати самостійно буде складніше, оскільки ви зіткнетеся з іншими командами та гравцями вищого рівня, які будуть домінувати над вами.

Подібні ігри

Taming.io схожа на інші ігри на виживання, наприклад MooMoo.io. Ознайомтеся з нашими іграми на виживання, щоб дізнатися більше, а також перегляньте інші ігри від цього розробника, перелічені нижче.

Характеристики

  • Беріть участь у магічних батлах з іншими гравцями
  • Приручіть диких тварин, щоб вони билися за вас
  • Збирайте різні ресурси
  • Будуйте та укріплюйте свою базу
  • Розкривайте більше нагород з кожним рівнем

Дата випуску

Листопад 2020 року

Розробник

Гра Taming.io була розроблена компанією LapaMauve. Цей розробник також створив такі популярні .io ігри на виживання, як Starve і Limax.io.

Платформа

Веб-браузер

Останнє оновлення

24 квіт. 2023 р.

Управління

  • WASD / ZQSD / клавіші зі стрілками - переміщення
  • Ліва кнопка миші - атака

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама