Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Rocket Bot Royale

Рейтинг:
8,9
(189 412 голосів)
Розробник:
Winterpixel Games
Звільнений:
березень 2022 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android), Steam
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Rocket Bot Royale - це багатокористувацька танкова гра, яка не піддається гравітації, розташована на арені битви королівського формату. Вибухайте інших гравців, збирайте монети, уникайте підняття рівня води та виживайте довше за інших.

Як грати в Rocket Bot Royale

Ведіть епічні танкові бої

Використовуйте гармату, щоб пересуватися поза законами гравітації по острову. Сідайте на скелі з власним центром тяжіння та захищайте своє право на виживання. Знищуйте інші танки та забирайте нагороди, що лишаються після них.

Заробляйте золоті монети та коштовні камені

Грайте в захоплюючі битви Rocket Bot Royale, щоб поповнювати свою загальну кількість золота та коштовних каменів. Ви також можете придбати золото в магазині та переглядати рекламу для отримання миттєвого бонусу у вигляді золота.

Почніть з переваги

Перед приєднанням до гри використовуйте своє золото, щоб отримати переваги та зброю. Для гравця 1-го рівня доступні чотири стандартні покращення, які діятимуть протягом всієї гри.

Виконуйте цілі, щоб отримати новий рівень

Виконуйте всі цілі зі списку цілей, щоб отримати новий рівень. Підвищення рівня дозволить вам отримати доступ до кращих переваг та зброї ще до початку гри, включаючи швидкий вогонь, щит, додаткові боєприпаси та багато іншого. Ви також можете використовувати зелені коштовні камені для прискорення цього процесу.

Більше ігор подібного жанру

Перегляньте наші ігри королівського формату, щоб знайти ще багатокористувацькі гри. Найпопулярніші ігри в цій категорії включають Zombs Royale, 1v1 Battle та Agar.io.

Дата виходу

Березень 2022

Розробник

Гру Rocket Bot Royale створила компанія Winterpixel Games.

Платформи

  • Веб-переглядач
  • Android
  • Steam
  • iOS

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама