Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Agar.io

Рейтинг:
8,2
(72 546 голосів)
Звільнений:
червень 2015 р.
Останнє оновлення:
липень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Agar.io - це початкова гра в домені .io. Грайте як проста клітина агару, борючись, щоб стати найбільшою клітиною на арені гри з багатьма гравцями. Уникайте більших клітин і поїдайте менші, щоб збільшитися.

Це проста гра, в якій вам потрібно вирости свій одноклітинний організм більшим за інших гравців. Ми цю гру любимо у нашій родині, оскільки в ній знадобиться несподівана кількість стратегії та співпраці. Ви повинні слідкувати за іншими гравцями, щоб визначити, хто з вас більший або менший. Планове ховання за вірусними клітинами є тактикою, якою найчастіше користується наш наймолодший. Але найкращим з усього є розділення вашої клітини, щоб надати іншому гравцеві можливість зростання, що часто розглядається як знак співпраці. У нас були довгі ігри, коли ми полювали з іншими у групах. Це чудовий спосіб вчитися співпраці.

Огляд від FamilyGamingDatabase.

Як грати

У грі є 2 прості правила, яких потрібно дотримуватися:

  1. Ви можете поїдати тільки цілі, які менші за вас, щоб рости
  2. Більші агари з'їдять вас

Ковзайте по полю гри Агаріо, намагаючись існувати як одна клітина, що шукає росту. Думайте, як виживший - не тільки уникайте більшого агару, а й нападайте і вживайте якомога більше їжі!

Збирайте всі менші краплі та поїдайте інших гравців, щоб збільшитися в розмірі. Уникайте більших крапель, оскільки вони з'їдять вас, а це означає кінець гри! Але завжди можна почати гру знову і прагнути досягнути нового рекорду.

Режими гри

У грі Agar.io є чотири режими:

  • FFA (Free For All) - кожен грає за себе
  • Battle Royale - кожен грає за себе в звузіючому полі бою
  • Команди - дві команди борються одна проти одної
  • Експериментальний - кожен гравець грає за себе. Пожертвуйте свою масу в пелети, щоб отримати більше бітів!

Про Agar.io

Запуск

Матеус Валадарес оголосив про Agar.io на 4chan 28 квітня 2015 року. Матеус, 19-річний бразильський розробник, написав гру за кілька днів використовуючи JavaScript та C++. Гру було анонсовано без назви, і користувачі мали підключатися до IP-адреси Валадареса, щоб грати.

Потім анонімний користувач 4chan запропонував назву "Agar.io". Матеус продовжував додавати нові функції до гри, і через тиждень Agar.io потрапила на Steam Greenlight.

Перші відгуки

Початкові відгуки про гру були різними. Одні хвалили гру за її простоту та механіку гри. Шанувальники гри навіть описали її як "добру абстракцію змагання виживання найсильніших, яке іноді можна побачити на мікроскопічному рівні". Проте була також критика щодо простого геймплею. Особливо вона стосувалася повторності та управління у мобільній версії. Том Крістіансен з Gamezebo зазначив, що гра не змогла привернути його увагу і загалом є надзвичайно повторюваною.

Успіх гри

Тим не менш, Agar.io швидко стала успішною, головним чином завдяки квітучому поширенню в соціальних мережах та трансляціям на Twitch.tv та YouTube. Мобільну версію гри завантажили понад десять мільйонів разів протягом першого тижня, і в 2015 році Agar.io стала найбільш шуканою відеогрою в Google. У тому ж році вона навіть потрапила на п'яте місце у списку найкращих ігор YouTube. Цікаво, що Agar.io також була показана в серіалі "House of Cards" на Netflix!

Інші ігри цього жанру

Якщо вам подобається Agario, вам обов'язково сподобаються і наші інші .io-ігри, такі як Paper.io та Krunker.io!

Особливості

  • Пожирайте менші клітини, щоб стати більшим
  • Швидкість гри в режимі онлайну
  • Чотири режими гри для насолоди
  • Грайте з друзями

Дата виходу

Квітень 2015

Платформи

Веб-браузер

iOS-додаток

Android-додаток

Розробник

Agar.io розроблена Матеусом Валадаресом, бразильським розробником, якому було всього 19 років, коли він розробив цю гру!

Останнє оновлення

19 лип. 2023 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама