Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

2048

Рейтинг:
8,1
(8 325 голосів)
Звільнений:
грудень 2019 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

2048 - це гра-головоломка для одного гравця з ковзаючими плитками, розроблена Габріеле Чіруллі. Об'єднуйте плитки з однаковою потужністю 2, щоб отримати загальну суму. Мета полягає в тому, щоб продовжувати об'єднувати плитки таким чином, поки не досягнете 2048!

Мої діти насолоджуються простим завданням об'єднання чисел, щоб звільнити простір і залишатися в живих. Чудово бачити, як вони розробляють стратегії для ефективного об'єднання все більших і більших чисел. Вони самі цього не помічають, але вони навчаються швидкому додаванню. Також потрібно багато географічного мислення, щоб уникнути ходу, який вас зациклить.

Огляд від FamilyGamingDatabase.

Як грати

Використовуйте клавіші зі стрілками для переміщення всіх плиток у вказаному напрямку. Кожного разу, коли ви рухаєтесь, в гру з'являється ще 2 плитки. Коли дві плитки з однаковим числом торкаються, вони об'єднуються в одну, подвоюючи числове значення. Продовжуйте ковзати плитками, поки не досягнете своєго найвищого рахунку. Кінцева мета - досягти числа 2048, зрушуючи всі плитки. Будьте обережні зі своїми рухами, оскільки дошка буде продовжувати заповнюватися кожен раз, коли ви рухаєтеся! Якщо дошка заповниться повністю і ви не досягнете 2048, гра закінчиться.

Поради та трюки

  • Сконцентруйтеся на краї дошки. Ви хочете, щоб найбільше число було в красивому куточку для легкого доступу.
  • Продовжуйте створювати більші числа в тому куточку, щоб збирати їх, коли вони збігаються.
  • Якщо у вас високі числа посередині, вы можете втратитися серед недоступних чисел, і рано чи пізно вам доведеться почати нову гру.

Що таке 2048?

2048 - це гра-головоломка з відкритим вихідним кодом з математичними елементами, де гравці ковзають числові плитки по сітці, щоб створити більші числа. Гра швидко підкорила світ у березні 2014 року, коли розробник створив її за вихідні. З тих пір було створено багато варіацій 2048 через відкритий вихідний код. Гра 2048 на цій сторінці є оригінальною версією, але ви також можете знайти більше варіантів нижче.

Інші версії 2048

Перегляньте наші 2048 ігри, щоб знайти більше версій цього веб-класика! Ви можете грати у унікальну версію 2048 онлайн у грі Cubes 2048.io або спробувати смачну суші-варіацію оригіналу у грі Sushi Drop.

Розробник

2048 створив Габріеле Чіруллі. Гра має в своїй основі гру 1024 від Veewo Studio і має схожий концепт з грою Threes від Asher Vollmer.

Дата випуску

березень 2014 року

Платформи

Ця гра з плитками доступна в браузері і працює на будь-якому пристрої (включаючи смартфони на iOS та Android).

Керування

Ви можете переміщати плитки за допомогою клавіш зі стрілками або свайпами.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама