Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Word Wipe

Рейтинг:
7,4
(40 877 голосів)
Розробник:
Arkadium
Звільнений:
липень 2019 р.
Останнє оновлення:
вересень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Word Wipe - це гра-головоломка на пошук слів з родзинкою. Ви можете використовувати літери з усіх боків і в будь-якому напрямку. Коли ви комбінуєте літери, щоб скласти слово, вони зникають з сітки. Це змінює положення літер над ними, що призводить до появи всіляких унікальних комбінацій літер!

Як грати в "Витирання слів"

Пошук слів

Щоб зіграти в Word Wipe, шукайте слова на дошці. Вибирайте літери слова, щоб прибрати плитки. Коли плитки зникають, на їх місце падають літери зверху. Ви можете створювати слова, використовуючи сусідні літери в будь-якому напрямку, подібно до гри Boggle. Мінімальна довжина слова - три символи.

Обмеження по часу

Кожен рівень, який ви граєте в Word Wipe, обмежений у часі, тому ви повинні працювати швидко, щоб досягти мети. З кожним новим рівнем ваша мета - видалити більше рядків. Як тільки ви видалите рядки, гра винагородить вас бомбою, яка знищить обрану вами секцію.

Унікальна механіка

Word Wipe - це чудова альтернатива традиційному пошуку слів, з більш креативними комбінаціями слів завдяки більш м'яким правилам. Ці комбінації варіюються в залежності від того, які слова ви вирішили видалити.

Статистика

В кінці рівня ви отримуєте оцінку, яка показує ваше найкраще слово, найвищий рівень та іншу цікаву статистику гри, щоб ви могли відстежувати свій прогрес!

Більше подібних ігор

Якщо ви трохи схиблені на словах, у нашій категорії головоломок є багато інших ігор зі словами.

Подібно до Word Wipe, Word Scramble - це завдання на час, в якому вам потрібно скласти літери в слова, причому з кожним раундом завдання стає все складнішим і складнішим. Якщо ви хочете класичну гру в слова, перевірте свої навички за допомогою кросворду від LA Times. Ще одна гра, яка змусить вас вгадувати, - Google Feud, де ви намагаєтеся закінчити запит Google.

Платформа

Веб-браузер (десктопний і мобільний)

Дата виходу

Липень 2023 року

Розробник

Аркадій розробив Word Wipe.

Останнє оновлення

27 вер. 2023 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама