Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Word Wipe

Рейтинг:
7,4
(34 498 голосів)
Розробник:
Arkadium
Звільнений:
липень 2019 р.
Останнє оновлення:
липень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Word Wipe - це гра на пошук слів з родзинкою. Ви можете використовувати літери з усіх боків і в будь-якому напрямку. Коли ви комбінуєте літери, щоб скласти слово, вони зникають з сітки. Це змінює положення букв над ними, що призводить до появи всіляких унікальних комбінацій букв!

Як грати в "Витирання слів

Пошук слів

Щоб зіграти в Word Wipe, шукайте слова на дошці. Вибирайте літери слова, щоб прибрати плитки. Коли плитки зникають, на їх місце падають літери зверху. Ви можете створювати слова, використовуючи сусідні літери в будь-якому напрямку, подібно до гри Boggle. Мінімальна довжина слова - три символи.

Обмеження по часу

Кожен рівень, який ви граєте в Word Wipe, обмежений у часі, тому вам доведеться працювати швидко, щоб досягти мети. З кожним новим рівнем ваша мета - видалити більшу кількість рядків. Як тільки ви видалите рядки, гра винагородить вас бомбою, яка знищить обрану вами секцію.

Унікальна механіка

Word Wipe - це чудова альтернатива традиційному пошуку слів, з більш креативними комбінаціями слів завдяки більш м'яким правилам. Ці комбінації варіюються в залежності від того, які слова ви вирішили видалити.

Статистика

В кінці рівня ви отримуєте оцінку, яка показує ваше найкраще слово, найвищий рівень та іншу цікаву статистику гри, щоб ви могли відстежувати свій прогрес!

Більше ігор зі словами

Якщо ви трохи схиблені на словах, ми пропонуємо вам ще більше ігор зі словами.

Подібно до Word Wipe, Words of Wonders - це завдання на час, в якому вам потрібно знайти якомога більше слів за допомогою доступних літер. Якщо ви хочете зіграти в гру-головоломку, яка не базується на словах, спробуйте захопливу головоломку Cups Water Sort Puzzle.

Платформа

Веб-браузер (десктопний і мобільний)

Дата релізу

Липень 2023 року

Розробник

Аркадій розробив Word Wipe.

Платформа

Веб-браузер (десктопний та мобільний)

Останнє оновлення

27 вер. 2023 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама