Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Little Alchemy

Рейтинг:
9,3
(8 609 голосів)
Розробник:
GamePix
Звільнений:
червень 2016 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Маленька Алхімія - творча та навчальна гра, де гравці комбінують різні елементи, щоб створити нові предмети. Починаючи з базових елементів - повітря, земля, вогонь і вода, гравці змішують їх, щоб отримати більш складні предмети.

Ви можете грати безкоштовно в Little Alchemy Classic у своєму веб-переглядачі! Якщо ви хочете грати в продовження, це Little Alchemy 2.

Як грати

Почніть з основ

Є чотири початкових елементи: вогонь, вода, земля і повітря. Гра стимулює дослідження та експерименти, адже кожна нова комбінація відкриває унікальні предмети, які додаються до зростаючої колекції елементів для дослідження. Це захопливий спосіб для гравців усіх вікових категорій дізнатися про різні комбінації та їхні наслідки у віртуальному середовищі.

Змішуйте елементи

Ви можете доступатися до доступних елементів у бічному меню. Кожен новий предмет, який ви створюєте, з'явиться там! Площина може стати трохи брудною, коли ви випробовуєте нові елементи, тому на правому нижньому куті є кнопка очищення для очищення полотна.

Алхімічні комбінації

Recloak постійно оновлює Little Alchemy Classic новими предметами для створення. В даній оригінальній грі наразі є 560 предметів для відкриття.

Деякі комбінації будуть більш очевидними, ніж інші, і часто є більше одного способу створити новий предмет. Деякі комбінації базуються на логіці, тоді як для інших потрібно більше творчого мислення. Ось кілька основних комбінацій, щоб ви зрозуміли, як працює Little Alchemy:

  • Вогонь + Земля = лава
  • Земля + Повітря = пил
  • Пар + Повітря = хмара
  • Земля + Лава = вулкан
  • Вогонь + Камінь = метал

Ці комбінації є логічними. Однак, деякі з них можуть здатися неочевидними, наприклад, вода + кінь, що створює бегемота. Іноді потрібно думати нестандартно і міксувати елементи, з яких не очікуєш отримати щось, щоб побачити, що вийде в результаті.

Поради

Якщо ви дійшли до точки, коли не можете відшукати нові комбінації, є багато посібників онлайн, як от на сторінці Fandom.

Інші ігри подібні до цієї

Якщо вам подобається поєднувати предмети, щоб створювати нові речі, перегляньте інші наші ігри злиття! Дуже популярна і цікава гра - Farm Merge Valley.

Розробник

Little Alchemy розроблена компанією Recloak.

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама