Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Farm Merge Valley

Рейтинг:
8,6
(58 519 голосів)
Звільнений:
серпень 2023 р.
Останнє оновлення:
липень 2024 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

Farm Merge Valley - це казуальна фермерська гра, де ви об'єднуєте різних тварин та об'єкти, щоб покращити їх. Вирощуйте врожаї та додавайте тварин на свою ферму, розширюючися на захоплюющі нові землі. Відкрийте для себе тихе фермерське життя, про яке завжди мріяли, пожинаючи плоди різноманітних викликів.

Як грати

Об'єднайте, щоб розвивати ферму

Створіть ідеальне фермерське життя для ваших дружніх сусідів та тварин. Почніть з об'єднання врожаїв, щоб отримувати нові види рослин для вирощування. Ви можете створювати різних тварин, врожаї та матеріали для виробництва товарів та ремонту будівель.

Підвищуйте свій досвід

Продовжуйте об'єднувати, щоб збирати очки досвіду та підвищувати рівень. Завдяки підвищенню рівня ви розблокуєте нові предмети та нагороди, які допоможуть вам прогресувати в грі. Покращення рівня принесе вам більше можливостей гри та земель, які допоможуть розширити вашу ферму.

Виконуйте замовлення, щоб заробляти гроші

Коли ваші тварини виробляють продукцію, ви можете використовувати цей продукт для виробництва товарів, які можна продавати за гроші. Використовуючи вашу валюту, купуйте нові земельні ділянки та розширюйте вашу ферму до нових висот. Ви знайдете нові будівлі для ремонту та розширення вашого виробництва, що приносить більші грошові винагороди.

Більше подібних ігор

Можливо, ви захочете спробувати щось нове, коли завершите гру "Farm Merge Valley". Ознайомтеся з нашими іграми, де потрібне об'єднання та фермерськими іграми, щоб отримати ще більше безкоштовних та веселих ігрових вражень. Два популярних альтернативних варіанти для гри це Tower Swap та Tropical Merge.

Особливості

  • Об'єднуйте врожаї та тварини, щоб створювати цінніші предмети
  • Виконуйте різноманітні завдання та отримуйте винагороду за вашу працю
  • Розширюйтеся на нові землі по мірі прогресу
  • Будуйте прекрасне самодостатнє фермерське життя

Дата виходу

Листопад 2022

Платформа

Веб-браузер (комп'ютер та мобільний)

Останнє оновлення

05 лип. 2024 р.

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама