Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Geometry Dash

Рейтинг:
8,6
(573 060 голосів)
Звільнений:
травень 2016 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Geometry Dash Online - це безкоштовнийплатформерз бічною прокруткою, у який ви граєте під синхронізовануритмічну музику. Долайте перешкоди для підтримання музичного ритму. Зіткнувшись з перешкодою, ви повертаєтеся на початок рівня!

Як грати

У грі Geometry Dash Online куб рухається сам по собі. Все, що вам потрібно робити, це клацати мишею, щоб стрибати, коли це необхідно, і використовувати клавіші вгору / вниз для керування транспортними засобами. Ваші дії під час долання перешкод часто синхронізуються з музичним ритмом, тому переконайтеся в тому, щоб ваш звук був увімкненій, і насолоджуйтеся грою!

У міру просування по рівням з'являються різні секції з новими класними мелодіями, кольорами та здібностями, які вимагають особливої уваги. Це чудова музична подорож!

Історія гри Geometry Dash

За словами розробника, створення Geometry Dash розпочиналося без якого-небудь чіткого бачення. І воно могло розвиватися у будь-якому напрямку, тому що спочатку був лише шаблон з кубом, який міг розбиватися та стрибати.

Коли гра була вперше випущена, вона називалася Geometry Jump і мала всього сім рівнів. Пізніше вона була перейменована у «Geometry Dash». На сьогодні існує чотири безкоштовних версії гри, одна з яких - «Geometry Dash Lite», що включає перші 13 рівнів повної версії гри.

Відгуки

Гра отримала позитивну реакцію критиків. Softpedia похвалила стиль гри, прокоментувавши це так: «Не дивлячись на те, що іноді гра вас засмучує, ви завжди можете потренуватися у режимі практики, а потім перейти на безліч різних рівнів, створених самими користувачами».

Поради до гри

Краща порада - синхронізувати свої рухи з музикоюБудьте спокійні. Гра буде набагато простішою, якщо ви не будете нервувати!Тренуйтеся! Згодом ви навчитеся хитромудрим рухам, які вам знадобляться, щоб рухатися по рівнямДіліться своїми досягненнями з іншими геймерами та вчіться у них.

Характеристики

Складні рівні, які варіюються від складних до практично неможливих для проходженняПросте управління робить навчання грі інтуїтивно зрозумілим з самого початкуЧудова музика, яка викликає у вас бажання дістатися до наступної частини трекуВеселий геймплей, синхронізований з музичним ритмом!

Платформи

Гра Geometry Dash доступна на всіх платформах: в Інтернеті, на телефонах з Android, iOS і Windows.

Розробник

Спочатку гра була розроблена RobTop games для мобільних пристроїв, а потім перенесена на ПК як Geometry Dash Online.

Ця версія Scratch була створена Griffpatch.

Управління

Пробіл / стрілка вгору - стрибок Утримання пробілу / стрілки вгору - мульти-стрибок Стрілка вгору - направити транспортний засіб вгору Стрілка вниз - направити транспортний засіб донизу Не торкайтеся до шипів, інакше доведеться починати рівень спочатку!

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама