Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Diep.io

Рейтинг:
8,3
(133 607 голосів)
Розробник:
Matheus Valadares
Звільнений:
квітень 2016 р.
Останнє оновлення:
червень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Diep.io - це гра .io на виживання, де ви керуєте колом, озброєним гарматою. Мета проста - рухайтеся по карті та знищуйте інших гравців, покращуючи й модернізуючи своє власне коло.

Як грати

Стріляйте, щоб підняти рівень

Diep - це проста гра .io, що відбувається на величезній арені. Ви починаєте як базовий танк 1-го рівня. Подорожуйте по карті та руйнуйте різні блоки, щоб підняти рівень. Краще розігрійтесь певний час перед тим, як справлятися з іншими суперниками, оскільки кожне підвищення рівня винагороджує вас очками для покращення одного з 8 аспектів.

Поліпшуйте своє коло в Diep

Є 8 різних характеристик, які можна поліпшити: регенерація здоров'я, максимальне здоров'я, пошкодження корпусу, швидкість кулі, проникність кулі, пошкодження кулі, перезарядка та швидкість руху. Розгляньте уважно свої вибори, оскільки у вас є обмежена кількість очків навичок, які складніше отримати з підвищенням рівня.

Гравець може зосередитися на пошкодженні та швидкості куль, щоб мати більшу вогневу потужність. Альтернативно, гравець може концентруватися на здоров'ї та регенерації для покращення виживаності. Гравці заробляють більше очків навичок, завдаючи пошкоджень та підвищуючи рівень.

Спробуйте різні режими гри

Також є безліч режимів гри. Основний режим - це вільна битва (free-for-all), де кожен гравець за себе. Інші режими гри включають "тег", "лабіринт", "2 команди", "4 команди" та "домінування". Випробуйте різні режими та знайдіть ті, які вам підходять за стилем гри.

Не забудьте також вибрати колір свого кола та відповідний ігровий тег!

Інші гри такого ж типу

Цю гру можна зіграти у веб-браузері, а також у магазині додатків. Подивіться на Agar.io для іншої легендарної .io гри, або випробуйте інші популярні назви, такі як Cubes 2048 та Mini Royale: Nations.

Розробник

Diep.io розроблена Матеусом Валадаресом.

Дата виходу

Квітень 2016

Платформи

Diep.io доступна як гра у веб-браузері (з використанням HTML5), а також як додаток для Android та iOS.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама