Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Diep.io

Рейтинг:
8,4
(161 510 голосів)
Розробник:
Matheus Valadares
Звільнений:
квітень 2016 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:
Вікі-сторінки:

Diep.io - це .io-гра про виживання, де ви керуєте колом, озброєним гарматою. Мета проста - рухайтеся по карті та знищуйте інших гравців, одночасно покращуючи своє коло.

Як грати

Стріляйте, щоб підвищити рівень

Diep - це проста .io-гра, в якій дія розгортається на великій арені. Ви починаєте як простий танк 1-го рівня. Подорожуйте по карті та стріляйте в різні блоки, щоб підвищити рівень. Краще це робити протягом деякого часу, перш ніж намагатися вступити в бій з іншими суперниками, оскільки кожне підвищення рівня дарує вам очко модернізації, яке можна витратити на одну з 8 областей покращень.

Покращуйте своє коло Diep

Є 8 різних параметрів, які можна модернізувати: регенерація здоров'я, максимальний рівень здоров'я, пошкодження тіла, швидкість кулі, проникність кулі, пошкодження кулі, час перезарядки і швидкість руху. Ретельно обміркуйте свій вибір, оскільки у вас є обмежена кількість очків навиків, і зі зростанням рівня їх набути важче.

Гравці можуть бажати сконцентруватися на посиленні пошкоджень і швидкості куль для більшої вогневої сили. Альтернативно, посилення здоров'я та регенерації може поліпшити виживаність. Гравці отримують більше очків навиків за завдану шкоду та зростання рівня.

Спробуйте різні режими гри

У грі також доступні різноманітні режими гри. Основний режим - вільна гра для всіх, кожен гравець сам за себе. Інші режими гри включають "тег", "лабіринт", "2 команди", "4 команди" та "домінування". Спробуйте різні режими гри та побачте, які підходять вашому стилю гри.

Не забудьте обрати колір свого кола та відповідні теги гравця!

Більше ігор, як ця

Цю гру можна грати в веб-браузері або в магазині додатків. Загляньте на Agar.io для іншої легендарної .io-гри або спробуйте інші популярні ігри, наприклад, Cubes 2048 та Mini Royale: Nations.

Розробник

Diep.io створив Матеус Валадарес.

Дата випуску

квітень 2016

Платформи

Diep.io доступна як гра для веб-браузера (з використанням HTML5), а також як додаток для Android та iOS.

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама