EvoWorld.io (FlyOrDie.io)

85 402
рейтинги
8,8

Fly or Die - це багатокористувацька гра на виживання. Ви починаєте з маленької мухи і піднімаєтеся вгору, коли з’їдаєте більше їжі. У міру еволюції інші гравці також стають частиною вашого раціону. Кожен рівень має нову особливу здатність та більше предметів для їжі. Вибір простий, ти летиш або помиреш.

Як грати в Fly or Die

Їжте предмети та тварин, позначені зеленим кольором. Уникайте тварин з червоним контуром, вони з’їдять вас! Ви будете битися за виживання проти сотень інших гравців, тому переконайтеся, що ви продовжуєте рухатися і продовжуєте їсти. Слідкуйте також за рівнем води, щоб вижити вам знадобиться багато води.

Спеціальні здібності

Просуваючись у грі, кожна тварина матиме свої унікальні особливі здібності. Ви можете використовувати цю спеціальну здатність, щоб швидше пройти гру. Коли ви починаєте як муха, у вас буде «удача для початківців». Це дає вам 50% шанс уникнути нападу хижаків. Використовуйте спеціальні здібності на свою користь.

Ігрові рівні

У Fly or Die існує 45 різних тварин і 8 стадій еволюції. Ви починаєте з простої мухи і пробиваєтесь через тваринний світ.

Після того, як ви пограєте у звичайних тварин, з’являються демони, міфічні звірі, космічні сутності та нежить. похмурий жнець знаходиться прямо у верхній частині харчового ланцюга і використовує косу, щоб знищити здобич.

Біоми

У Fly or Die є кілька біомів. У кожного з них зовсім інший пейзаж.Ви знайдете різну здобич у кожному місці, тому не бійтеся досліджувати карту та дивитися, що там.

Про розробника

Fly or Die створена Pixel Voices, розробником ігор .io. Інші популярні ігри, створені Pixel Voices, включають llam.io та anomal.io.

Поради

 • Не залишайтеся на одному місці занадто довго
 • Використовуйте спеціальні здібності на свою користь
 • Ховайтесь у хмарах, щоб вас не з'їли
 • Пийте багато води
 • Їжте якомога більше здобичі!

Особливості

 • Еволюціонуйте через 45 різних видів тварин
 • Летіть або йдіть глибоко під землю
 • Кілька біомів для відтворення
 • .io багатокористувацька гра

Дата випуску

Квітень 2018

Платформи

Веб-браузер (настільний та мобільний). У нас також є версія для Android.

Поширені запитання

Скільки еволюцій у Fly or Die?

Ви еволюціонуєте через 8 етапів еволюції та 45 тварин.

Який кінцевий етап еволюції у Fly or Die?

Похмурий жнець.

Чи можна грати в Fly or Die на мобільному телефоні?

Ви можете грати в Fly or Die у своєму веб-браузері на настільному комп'ютері або мобільному телефоні. Також є версія для Android.

Як виживати в Fly or Die?

Їжте здобич і продовжуйте рухатися, щоб не бути з’їденим.

Проходження

Елементи керування

 • WASD для пересування
 • Клацніть лівою клавішею для польоту
Реклама
Показати менше
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама