Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Wrestle Bros

Рейтинг:
8,3
(116 297 голосів)
Розробник:
Blue Wizard Digital
Звільнений:
липень 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)

Wrestle Bros - це гра про професійний реслінг, доступна безкоштовно в Інтернеті. Оберіть одного з численних персонажів і змітайте своїм шляхом до перемоги в чемпіонатах. Розкажіть своїм супротивникам повний шквал реслінгових рухів, включаючи повітряні атаки і дотла дрімаючі тілом потужні кидки. Готуйтесь до домінування на рингу та вибору чемпіонства, брате!

Як грати

Виберіть режим бою

Почніть гру Wrestle Bros, обравши один з доступних ігрових режимів. Ви можете одразу грати в одиночний турнір, запросити друга на гру вдвох на одному комп'ютері або приєднатися до онлайн-матчу з реслінгу.

Виберіть свого брата та налаштуйте його кольори

Гра починається з чотирьох доступних рестлерів: Брон Лестер, Броган Поу, Бінкі Флінч і Роккі Стар. У кожного рестлера є унікальні характеристики, які надають перевагу або обмежують під час початку змагань. Ви можете налаштувати кольори їхнього одягу й створити корпоративний стиль, який збентежить інших братів!

Вийдіть на ринг

Змагайтесь з іншими рестлерами на рингу. Ви можете вражати натовп феєричними ударами, такими як суплекс, або безжалісно бити й копати супротивника кулаками. Використовуйте реквізит, наприклад, стільці, щоб розслабити суперника, й піднімайтеся на канати, щоб здійснювати потужні кидки. Коли ваш супротивник заплутається, стрибайте й закріплюйте його, щоб здобути перемогу.

Отримуйте нагороди

Ви отримаєте можливість розблокувати щось нове після кількох виграних поєдинків. Чим більше будете грати в Wrestle Bros, тим більше рестлерів і рухів ви зможете розблокувати. Продовжуйте грати і розблоковуйте всі додаткові можливості, стаючи найжахливішим рестлером на арені!

Більше ігор схожого жанру

Після завершення гри Wrestle Bros, спробуйте пограти в інші наші безкоштовні бойовики, у нас є сотні інших ігор. Одна з популярних громадських ігор, яку варто опробувати, - BrutalMania. Якщо ви хочете грати в інші ігри від Blue Wizard Digital, зверніть увагу на Basket Bros та Soccer Bros!

Дата виходу

Липень 2023 року

Розробник

Wrestle Bros була розроблена компанією Blue Wizard Digital.

Платформа

Веб-браузер (десктоп та мобільний)

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама