Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

BasketBros

Рейтинг:
8,9
(214 159 голосів)
Розробник:
Blue Wizard Digital
Звільнений:
січень 2020 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Класифікація:

BasketBros - це швидкоплинна баскетбольна гра з онлайн та офлайн режимами. Виберіть баскетболіста, налаштуйте свій стиль та змагайтеся у одиночних та групових іграх. Виконуйте потужні данки та перемагайте в грі, щоб отримати покращення та розблокувати нові можливості.

Як грати у Basket Bros

Налаштування вашого Basket Bro

Виберіть свого гравця та одягніть його - потім оберіть кольори, щоб персоналізувати ваш вигляд. Чим більше граєте в BasketBros.io, тим більше персонажів та одягу ви зможете розблокувати.

Грайте в швидкі баскетбольні ігри

Вийдіть на корт та розпочніть діяти відразу. Ви можете грати в швидкі ігри або брати участь у турнірах. Битися з суперником за м'яч руками та забивати голи, щоб перемогти та перейти до наступного етапу.

Грайте з друзями

Виберіть ім'я користувача та вирушайте делати потужні данки в онлайн режимі! Також ви можете грати удвох на одному комп'ютері з обраним другом.

Тренуйтеся

Тренуйтесь, щоб стати неперевершеним! Практика допоможе вам не проиграти у онлайн режимі. Переходьте в режим тренування, щоб випробувати та поліпшити свої навички в баскетболі.

Схожі ігри

Загляньте до нашої колекції баскетбольних ігор для більшого розмаїття поєдинків на площі. Серед них Зірки баскетболу, Легенди баскетболу та Випадковий кошик.

Дата виходу

Січень 2020 року

Розробник

BasketBros належить тому ж розробнику, що й ShellShockers.io - Blue Wizard Digital.

Платформа

Веб-браузер

Відео ігрового процесу

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама