Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Firestone Idle RPG

Рейтинг:
8,7
(3 584 голосів)
Розробник:
Holyday Studios
Звільнений:
квітень 2024 р.
Останнє оновлення:
квітень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop-only), App Store(iOS, Android), Steam
Класифікація:

Firestone Idle RPG - це фентезійна MMO-гра, розташована у світі Аландрії. Бийтеся з ордами ворогів-орків та нежиті в партії до п'яти героїв, приєднуйтесь до гільдії та збагачуйтеся від прогресу свого персонажа. Firestone - це Idle RPG, що означає, що графіка гри фокусується на простих діях, таких як натискання лівою кнопкою миші.

Історія Firestone

Ви, як Герой цієї історії, маєте за мету знищити сили нежиті та орків, які посівають й руйнують Аландрію. Король віддал вам завдання зупинити ці хаотичні сили і здобути Вогняні Камені, щоб врятувати Королівство. Боріться з цими безкінечними ворожими їхідками по всій карте Аландрії, щоб отримати нагороди та розвивати свої таланти.

Герої

Герої розділені на класи та спеціалізації. Класи вказують на здібності вашого Героя, які використовують ману, гнів або енергію. Вони включають Воїна, Мага, Священика, Друїда та інших. Спеціалізації залежать від ролі, яку ви візьмете в бою: DPS, танк чи лікар. З різноманітними поєднаннями та навичками, на які варто зосередитися, ви можете підняти Героя до максимального рівня, щоб в домінувати в грі саме по вашому стилю!

Крім того, що в партію можна брати до п'яти Героїв, ви також можете використовувати одного Захисника. Захисники - це божественні створіння, такі як ангели та дракони, які можна розблокувати у Магічному Кварталі та використовувати проти ворогів.

Квести

У Firestone Idle RPG є безмежна кількість місій, щоденних завдань та щотижневих викликів. Щоденні квести можуть бути настільки простими, як, наприклад, відкрити три скрині, або настільки складними, як завершення 9 місій на карті. Щотижневі квести потребують більшої віддачі, але за них ви отримаєте звичайні, рідкісні, епічні та легендарні скрині залежно від вашого рівня та завдання. Покращуйте свої ігрові таланти, щоб швидше проходити квести та отримувати винагороди!

Екіпірування

Те, що робить Firestone настільки захоплюючою грою, це можливість розвивати своїх Героїв до неймовірної сили. Ви можете зробити це, зосередившись на вашій найсуттєвішій навичці через дерево талантів, але також важливе роль відіграє і екіпірування. Найдорожче спорядження є найкращим, знаходьте його, заколюйте та використовуйте, щоб ефективніше ліквідувати зграї ворогів.

Розширена геймплей

Прогресуючи, ви відкриватимете нові захоплюючі можливості завдяки новим будівлям у місті. Спочатку ви матимете Зал Героїв та Магічний Квартал для ваших Героїв та Охоронців.

Під час подальшої гри ви отримаєте доступ до Алхіміка, де зможете здійснювати експерименти для випадкових покращень та перетворювати скрині на предмети підвищеної рідкості. Гра часто оновлюється новим вмістом, так що у майбутньому в місті можуть з'явитися ще більше будівель!

Особливості

 • Ведіть напружені битви із загрозливими ворогами
 • Отримуйте постійні винагороди за свій прогрес
 • Вдосконалюйте свої здібності, використовуючи різноманітне дерево талантів
 • Воюйте у п'ятірках разом із товаришами з гільдії
 • Гра безкоштовна з регулярними оновленнями для нового геймплею!

Дата виходу

 • Вересень 2019 (Steam)
 • Вересень 2022 (Android)
 • Вересень 2023 (iOS)
 • Травень 2019 (WebGL)

Платформи

 • Веб-браузер
 • Android
 • Steam
 • iOS

Останнє оновлення

01 квіт. 2024 р.

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play LogoSteam Store Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама