Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Golf Orbit

Рейтинг:
9,0
(40 007 голосів)
Розробник:
QuietGames
Звільнений:
червень 2024 р.
технології:
HTML5 (Unity WebGL)
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)
Класифікація:

Golf Orbit - це захоплива гра-симулятор гольфу в нашій спортивній категорії, де вам потрібно запустити м'ячі для гольфу на неймовірні висоти, навіть до Марса. Розважайтеся в гольф-битвах з одного удару, проходьте складні рівні та опановуйте мистецтво ідеального удару. Змагайтеся, щоб стати королем гольфу в цій розважальній та унікальній гольф-пригоді.

Як грати в Golf Orbit

Ключ до гри Golf Orbit полягає в тому, щоб прицілитися і влучити в м'яч для гольфу якомога далі. Ця гра однією кнопкою має відносно простий геймплей, але отримати ідеальний удар може бути непросто. Натисніть і утримуйте ліву кнопку миші, щоб встановити силу і відпустити, щоб вдарити по м'ячу. Коли м'яч злітає, він відскакує від різних об'єктів, набираючи додаткову відстань. Ваша відстань буде записана з кожним пострілом, щоб ви могли відслідковувати свій прогрес. Мета - подолати якомога більшу відстань з кожним замахом.

Збирайте нагороди

Збирайте монети під час польоту, щоб оновлювати своє спорядження та покращувати влучність пострілів. Мета - пролетіти якомога більшу відстань з кожним замахом. Бали можна накопичувати різними способами. Чим більшу відстань ви подолаєте, тим більше балів отримаєте. Ви також можете розблокувати очки за допомогою несподіваного обертання.

Ідеальний удар складається з трьох елементів: сили, швидкості та відскоку. Ви можете покращити кожний з них за допомогою нагородних балів.

Особливості клубу Golf Orbit

Ви можете міняти аспекти гри в клубному будинку, якщо у вас достатньо балів для цього. Можна змінювати:

  • Гольфіст: Тут гра стає найцікавішою. Ви можете грати як професійний гольфіст-чоловік або вибрати щось більш випадкове, наприклад, клоуна з кеглем для боулінгу замість стандартної ключки, лева в пляжних шортах, який розмахує хвостом, самурая з мечем замість ключки, Санту з цукерковою тростиною, балерину з квітковою ключкою. У наявності близько 24 персонажі.
  • М'яч: Змінюйте колір м'яча на жовтий, рожевий, блакитний, помаранчевий та інші.
  • Світ: Практикуйте свої удари з космосу та інших яскравих локацій.

Ігри, Схожі на Цю

Якщо ви шукаєте ще більше спортивних ігор, варто спробувати інші захоплюючі варіанти! Баскетбольні Легенди дозволяють вам грати як відомі зірки баскетболу в інтенсивних один на один матчах. Для химерного та веселого футбольного досвіду спробуйте Футбол Рандом із непередбачуваним та смішним геймплеєм. А якщо ви любите бейсбол, Дворовий Бейсбол оживить класичний спорт у чарівних задвірках та захопливій механіці. Погрузться у ці захоплюючі спортивні ігри для безмежної розваги та змагань!

Дата Випуску

  • Липень 2018 (iOS)
  • Вересень 2018 (Android)
  • Червень 2024 (WebGL)

Платформи

  • Веб-браузер (десктоп та мобільний)
  • Android
  • iOS

Відео ігрового процесу

Реклама
Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама