Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Moto X3M

Рейтинг:
9,1
(1 127 207 голосів)
Розробник:
MadPuffers
Звільнений:
жовтень 2022 р.
Останнє оновлення:
листопад 2023 р.
технології:
HTML5
Платформи:
Browser (desktop, mobile, tablet), App Store(iOS, Android)

Moto X3M - це гоночна гра на мотоциклі зі випробуваннями на час з 22 рівнями, на кожному з яких поставлено нові виклики та можливість виконувати безумовні трюки на грязових дорогах. Одягніть шолом, запустіть двигун і покоряйте траси до фінішу!

Як грати в Moto X3M

Прогресуючи в Moto X3M, ви зіткнетеся з елементом випробування та помилок, коли подолаєте різноманітні перешкоди на кожній новій трасі. Проте, помилки коштують часу та впливають на ваш рахунок, коли закінчуєте рівень.

Ціллю є отримання 3 зірок в кінці кожного рівня, і це зводиться до того, скільки часу потрібно вам, щоб пройти трасу. Ключ до успіху - знаходити ефективність в часі, зберігати ідеальний баланс між прискоренням, гальмуванням та виконуванням трюків, уникаючи перешкод по дорозі.

Поради та хитрості

Рухайтеся швидко, але підходьте до нових перешкод з обережністю. Кожна помилка коштує часу та зменшує кількість зірок в кінці рівня. Виконання повітряних трюків винагороджується й зменшує час фінального рахунку, тому не забудьте зробити трюк над великими стрибками!

Траси

У Moto X3M є 22 траси. Траси розпочинаються зі знайомих всім простих, але швидко перетворюються на справжнє скупчення пасток та перешкод, що уповільнюють ваш прогрес. Усі рівні мають великі можливості для повторного проходження, оскільки вони винагороджуються за час, який ви витрачаєте на проходження траси.

Мотоцикли

Зірки, які ви заробляєте за проходження рівнів Moto X3M, можна використовувати для покупки двох нових мотоциклів. Це ще одна мотивація для повторного проходження трас, щоб отримати найкращий час та заробити новий мотоцикл!

Схожі ігри

У серії Moto X3M є багато інших ігор, які ви знайдете нижче. Щодо схожих ігор, перегляньте MX Offroad Master і Sky Riders, щоб отримати більш складні перегони! Дивіться також наші гонки на мотоциклах та гонки з трюками, щоб переглянути більше ігор.

Особливості

  • 22 рівні з високою грати replay value
  • Різні перешкоди та виклики
  • Заробляйте більше зірок за менший час
  • Витрачайте зірки на нові мотоцикли

Розробник

Розробник гри Moto X3M - MadPuffers. Крім усіх ігор серії Moto X3M, вони також створили популярні баскетбольні ігри, такі як Basketball Legends та Basketball Stars.

Дата випуску

Травень 2015 року

Платформи

Moto X3M Bike Race Game є веб-грою, яку можна грати на робочому столі або мобільних пристроях.

Останнє оновлення

23 лист. 2023 р.

Керування

  • Натисніть клавішу зі стрілкою вгору, щоб прискорися
  • Балансуйте свій велосипед лівою та правою клавішами зі стрілками
  • Зупиніться натисканням клавіші зі стрілкою вниз
  • Виконайте фліп та інші трюки, щоб отримати час
  • Не розбивайтеся

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Apple Store LogoGoogle Play Logo
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама