162 886
рейтинги
9,1

Moto X3M 4 Winter - це четверта частина випробувань на мотоциклах захоплюючої серії ігор Moto X3M. У цій версії Moto X3M ви будете ганяти по вкритій снігом та кригою дорозі протягом більше ніж 15 нових рівнів. Виконуйте трюки, бийте усі рекорди та насолоджуйтеся краєвидами у цій просоченій паливом зимовій країні чудес!

Як грати

Щоб грати у Moto X3M 4 Winter, використовуйте клавіші зі стрілками для прискорення та гальмування. Ведіть свій кросовий мотоцикл через серію пандусів, петель і перешкод. Вимірюйте час під час виконання сальто та збивайте його на 0,5 секунди з кожним новим сальто. Намагайтеся не взриватися, щоб отримувати якомога більше зірок. У разі підриву ви можете легко перезапустити трасу, використовуючи стрілку у верхньому лівому кутку екрана.

Чим швидше ви пройдете трасу, тим більше зірок заробите. Потім ви можете використовувати ці зірки на придбання нових мотоциклів.

Інші подібні ігри

До інших популярних ігор про мотогонки по бездоріжжю відносяться Super MX Last Season і Motocross Riders. Переходьте на наші категорії ігор з трюками та ігор з їздою на мотоциклах по бездоріжжю, щоб дізнатися більше. Якщо ви хочете виконувати більше крутих трюків на мотоциклі, ознайомтеся з повною серією ігор Moto X3M, представленою нижче!

Дата випуску

Грудень 2017 року - для Flash. Листопад 2018 року - для HTML5.

Розробник

Гра Moto X3M 4 Winter була створена компанією MadPuffers, як і інші ігри серії Moto X3M, до яких відносяться.

Компанія також є творцем інших популярних ігор, наприклад - фантастичної гри Basketball Stars.

Характеристики

  • Красиві зимові траси
  • Нові виклики
  • Можливість розблокування нових
  • мотоциклівКласна музика

Платформа

Веб-браузер

Проходження

Управління

W / стрілка вгору - прискоренняS / стрілка вниз - гальмуванняA / стрілка вліво - нахил влівоD / стрілка вправо - нахил вправоПробіл - продовжити гонку

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама