Логотип CrazyGames.com.ua
Виявлено контролер
Перегляньте наші ігри, сумісні з контролерами

Moto X3M 4 Winter

Рейтинг:
9,1
(272 220 голосів)
Розробник:
MadPuffers
Звільнений:
листопад 2018 р.
Останнє оновлення:
листопад 2023 р.
технології:
HTML5
Платформа:
Browser (desktop, mobile, tablet)
Вікі-сторінки:

Moto X3M 4 Winter - це гра-драйвер, четверта гра про триал-байк у захоплюючій серії Moto X3M. У цій частині Moto X3M вам належить проїхатися зледенілою дорогою з 15+ новими рівнями. Виконуйте трюки, б'єте рекорди та насолоджуйтеся краєвидами у цій просякнутій пальним зимовій країні чудес!

Як грати в Moto X3M 4 Winter

Долайте перешкоди

Щоб грати в Moto X3M 4 Winter, використовуйте клавіші зі стрілками для прискорення і гальмування. Ведіть свій каскадерський мотоцикл через низку пандусів, петель та перешкод. Гра заснована на методі проб і помилок, але чим менше помилок ви зробите, тим кращим буде ваш результат. Грайте обережно, але рухайтеся швидко.

Заміряйте час виконання трюків

Заміряйте час своїх сальто і з кожним сальто зменшуйте свій час на 0,5 секунди. Уникайте падінь, щоб отримати найбільше зірок. Якщо ви впадете, ви можете легко перезапустити трек за допомогою стрілки у верхньому лівому куті екрану.

Розблокуйте більше рівнів

У Moto X3M 4 Winter є 25 зимових трас, якими можна насолоджуватися. З кожним рівнем з'являються нові виклики та більш складні траси для навігації, які перевірять вашу здатність завершити трек вчасно. Завдяки цьому, рівні дуже добре піддаються переграванню!

Купуйте нові велосипеди

Чим швидше ви пройдете трек, тим більше зірок ви заробите. Потім ви можете використовувати ці зірки, щоб купити нові мотоцикли в магазині велосипедів!

Більше подібних ігор

Якщо вам подобаються ігри про водіння, ви захочете сісти за кермо в таких популярних іграх, як Drift Boss і Drift Hunters.

Деякі інші популярні ігри про гонки на мотоциклах включають в себе ігри з цієї ж серії: Moto X3M для більш крутих трюків на мотоциклі. Ознайомтеся з повним списком ігор серії Moto X3M нижче!

Особливості

  • 25 красивих зимових треків для гри
  • Виконуйте різні трюки
  • Відкривайте нові мотоцикли
  • Танцюйте під круту рок-музику

Дата виходу

Грудень 2017 (Flash). Листопад 2018 (HTML5).

Розробник

Moto X3M 4 Winter була розроблена компанією MadPuffers, як і попередні ігри Moto X3M.

Вони також створили інші популярні ігри, такі як Fantastic Basketball Stars.

Платформа

Веб-браузер

Останнє оновлення

23 лист. 2023 р.

Управління

W / стрілка вгору - прискоренняS / стрілка вниз - гальмуванняA / стрілка вліво - нахил влівоD / стрілка вправо - нахил вправоПробіл - продовжити гонку

Відео ігрового процесу

Реклама

Більше ігор у цій серії

Реклама
Реклама
Реклама
Реклама
Реклама